اجاره خودرو بدون مدارک

اجاره خودرو بدون مدارک اصطلاحی است که هرکسی که به سراغ کرایه اتومبیل برود می شنود. اما چنین مطلبی تا چه اندازه واقعیت دارد و اصلا چگونه چنین کاری ممکن است؟ برای بررسی صحت این موضوع و چگونگی انجام این کار با ما همراه باشید.

اجاره خودرو بدون مدارک صحت دارد؟

در بعضی از این پارک های شهر امکان کرایه دوچرخه برای چند ساعتی مهیا است. اما این کار منوط به ارائه یک مدرک شناسایی معتبر از طرف شما خواهد بود.! حالا با این شرایط به نظر شما امکان دارد، موسسه ای ماشین چند صد میلیونی تا چند میلیاردی خود را بدون هیچ مدرکی در اختیار شما بگذارد؟ حالا باید بپرسیم که چرا در بسیاری از آگهی ها در سایت های اینترنتی این اصطلاح به چشم میخورد؟

اجاره خودرو بدون مدارک

امروز دیگر با فراگیر شدن استفاده از اینترنت، اغلب ما برای استفاده از خدمات و رفع نیازهایمان به سراغ سایت ها و شبکه های اجتماعی می رویم. اجاره خودرو هم از این قاعده مستنثی نیست. اما چطور می توانید به یک آگهی و شماره تلفن ساده اعتماد کنید؟ اگر اتومبیلی که در اختیار شما میگذارند دچار مشکلی فنی یا سندی باشد از چگونه می توانید پیگیری کنید؟ و البته آخرین سوال اگر اتومبیل دچار مسئله ای نباشد، یک موسسه چگونه حاضر می شود سرمایه چند صد میلیون تومان خود به صورت اجاره خودرو بدون مدارک در اختیار شخصی بگذارد که هیچ شناختی از او ندارد؟

اجاره خودرو بدون مدارک یا بدون ودیعه مسئله این است!

تا این قسمت همه ما احتمالا به نتیجه رسیده ایم که اگر شرکت های معتبر و با تجربه در حوزه کرایه ماشین صحبت از اجاره خودرو بدون مدرک می کنند، منظورشان مدراک شناسایی نیست!

پیشنهاد ما در حامی رنت این است که به هیچ وجه فریب تبلیغات پر از رنگ و لعاب برخی را در سایت های اینرنتی و شبکه های مجازی نخورید. بلکه با کمی تحقیق به سراغ شرکت های معتبر و با اصالت بروید.

این مراکز نه تنها در صورت بروز هر گونه مشکلی قابل پیگیری و مراجعه هستند، بلکه همیشه برای شما امکانات مناسبی برای یک تجربه امن و لذت بخش در نظر میگیرند. درواقع اگر در یک مرکز معتبر اصطلاح اجاره خودرو بدون مدارک به گوشتان خورد، منظور همان کرایه اتومبیل بدون ودیعه نقدی است.

روش های جایگزین در کرایه اتومبیل

ما در حامی رنت تلاش کرده ایم به اجاره خودرو با شرایط آسان معنا ببخشیم. به همین دلیل روش های گوناگونی را برای جایگزینی با ودیعه نقدی به شما معرفی می کنیم، به عنوان اجاره خودرو بدون مدارک می توانید به موارد زیر اشاره کرد:

  • اجاره خودرو بدون سند
    امکان اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی

    در صورتی که علاقه ای به استفاده از دسته چک خود یا سفته بانکی نداشتید هم می‌توانید به سراغ اجاره خودرو بدون چک و کرایه ماشین بدون سفته بروید.
    شرایط قبول طلا و ارزهای رسمی نیز در موسسه وجود دارد.
    آخرین روش ضمانت کرایه اتومبیل در مجموعه حامی رنت روش جا به جایی ماشین است. به این صورت که شما اتومبیل شخصیتان را به عنوان ضمانت در پارکینگ مجموعه به امانت می گذارید. سپس در ازایش ماشینی با چند برابر ارزش را به کرایه می برید.

اجاره خودرو بدون مدارک

حامی رنت مرجعی برای یک سفر به یادماندنی

مرکز اجاره خودرو حامی رنت با بیش از 70 دستگاه ماشین آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان است. این مجموعه با سابقه 14 سال کار در این کسب وکار امروز دیگر به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های پیشرو در این حوزه معرفی می شود.

شما می توانید، با استفاده از شبکه های مجازی با خدمات گوناگون مجموعه از جمله اجاره خودرو بدون راننده و همچنین آنچه ما به عنوان اجاره خودرو بدون مدارک میشناسیم، آشنا شوید. همچنین اگر مایل به اطلاع از آخرین موجودی ماشین در حامی رنت هستید. یا میخواهید درمورد انتخاب از میان ماشین های ایرانی و خارجی از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید، همین حالا تماس بگیرید.