اجاره خودرو با شرایط اسان

اجاره خودرو با شرایط اسان تقریبا برای همه کسانی که به سراغ کرایه ماشین می روند، اهمیت دارد. تصور بکنید. زمان کمی دارید و باید سریع تر به کارهایتان سامان دهید و آن وقت تازه نوبت به انجام روند اداری برای ماشین کرایه کردن می رسد.

طبیعتا هرچه این روند ساده تر باشد برای مرکز اجاره اتومبیل و همینطور اجاره کنندگان نتایج بهتری دارد. اما برای دانستن اینکه چطور و از چه روش هایی روند این کار را آسان تر می کنند با ما همراه باشید:

تحویل در محل؛ گزینه ای مهم برای کسانی که به دنبال اجاره خودرو با شرایط آسان هستند.

شما معمولا برای رفاه بیشتر و رسیدگی به بسیاری از کارها به سراغ اجاره خودرو می روید. حالا فکر کنید برای نوشتن قرارداد، دیدن و کارشناسی ماشین و در نهایت تحویل آن مجبور باشید از غرب به شرق یا از شمال به جنوب شهر بروید.!

یا اینکه مهمان شما به زودی به فرودگاه می رسد. اما شما نه تنها باید تا شرکت برای تحویل اتومبیل بروید، بلکه مجبورید برای اینکه اتومبیل را در اختیار مهمانتان بگذارید، یک بار هم تا فرودگاه بروید.!

ما در مجموعه حامی رنت برای معنا بخشیدن به اجاره خودرو با شرایط اسان به عنوان یکی از اساسی ترین خدماتمان تحویل ماشین در محل را در نظر داریم. تفاوتی ندارد که تصمیم به کرایه اتومبیل در تهران دارید یا شهر کرج ماشین در زمان موقرر در محل درخواستی شما قرار خواهد داشت.

از طرف دیگر خدمات ترانسفر فرودگاهی و اجاره خودرو در فرودگاه بین المللی امام خمینی نیز سال هاست که در دستور کار حامی رنت قرار دارد.

اجاره خودرو با شرایط اسان

انجام همه امورفنی و ظاهری خودرو

هیچ کس دوست ندارد ماشینی که به او تحویل می شود نیازی به تعمیر داشته باشد. یا اینکه با همه هزینه هایی که می کند شاهد خودرویی با آسیب های ظاهری و خط و خش باشد.

اگر شما به سراغ موسسات معتبر در حوزه کرایه خودرو بروید. متوجه می شوید که تحویل سالم به عنوان یک اصل در آن ها رعایت می شود. در حامی رنت علاوه بر اینکه به شما اطمینان می دهند که اتومبیلی با ظاهری آراسته تحویل می گیرید، بلکه از بابت رسیدگی های دوره ای و سلامت ماشین به شما ضمانت می دهند.

بد نیست بدانید که پیش از تحویل اتومبیل شما شاهد فیلمبرداری از همه جزئیات ماشین خواهید بود، تا در زمان خسارت دیدن احتمالی اجحافی در حق هیچ کدام از اجاره کنندگان صورت نگیرد.

اجاره خودرو با شرایط آسان در مهمترین بخش؛ بستن قرار داد

همه موارد بالا شاید جزوی از خدماتی خوبی باشد که یک مرکز اجاره خودرو می تواند به شما ارائه کند. اما مهمترین و دست و پا گیر ترین بخش برای هرکسی که به سراغ رنت ماشین می رود، بحث قرارداد و ضمانت آن است.

اگر به دنبال اجاره خودرو با شرایط اسان هستید. بهترین مرکز جایی است که با توجه به نیازی های روز جامعه می تواند برای هر قشری امکان کرایه اتومبیل را فراهم کند.

حامی رنت به عنوان مجموعه ای با بیش از 14 سابقه کار در حوزه اجاره اتومبیل تا امروز به خوبی این نیازها را شناخته و برای آسان تر شدن شرایط قدم برداشته است. از جمله این قدم ها معرفی طرح هایی برای جایگزین شدن با ودیعه نقدی اشاره است.

برای مثال اگر شما به دنبال اجاره خودرو لوکس خارجی باشید. مجبور هستید که به اندازه قیمت روز آن خودرو چک یا سفته در اختیار حامی رنت بگذارید. حالا احتمالا با خودتان بگویید که با توجه به قیمت های نجومی این روزهای برندهایی مانند بنز و بی ام و نباید فراهم کردن این ضمانت ساده باشد.

ما به شما حق می دهیم. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از راه های دیگری استفاده کنید. راه هایی مانند: استفاده از سفته به جای چک، یا استفاده از طرح اجاره خودرو بدون چک با داشتن سند

از طرف دیگر حتی اگر هیچ کدام از این شرایط را نداشتید، شما می توانید از خودروی شخصی خودتان برای اینکار استفاده کنید. ماشین شخصی شما به امانت در پارکینگ حامی رنت می ماند و شما می توانید با توجه به قیمت روز اتومبیلتان، ماشینی با چند برابر ارزش آن را کرایه کنید.

حامی رنت مقدمه برای یک تجربه لوکس

مرکز اجاره خودرو حامی رنت، همه این شرایط را در نظر دارد تا به شکلی به آرزوی شما رنگ واقعیت ببخشد. شما با یک تماس ساده می توانید از میان بیش از 74 دستگاه ماشین این مجموعه انتخاب کنید. پس اگر علاقه مند به سواری با خودرویی لوکس هستید و دوست دارید به سراغ اجاره خودرو با شرایط آسان بروید، همین حالا تماس بگیرید.

تماس فوری 09122905020

 با ما تماس بگیرید و ماشین مورد علاقه خود را رزرو کنید.

تماس با ما