شرایط اجاره خودرو

شرایط اجاره خودرو چیست؟ چرا ما باید پیش از کرایه اتومبیل از شرایط آن به خوبی با خبر باشیم؟ این روزها مراکز و موسسات مختلفی در حوزه رنت اتومبیل فعالیت می کنند، از طرف دیگر با رشد بستر های اینترنتی بسیاری از افراد از این فضا برای رنت ماشین استفاده می کنند. آگاهی ما از شرایط به صورت دقیق می تواند در انتخاب درست و همینطور جلوگیری از ضرر در آینده کمک شایانی کند.

شرایط اجاره خودرو و اهمیت آن

اگر ماشینی رنت می کنید باید پیش از تحویل گرفتن اتومبیل به برخی نکات مهم دقت کنید. تا سهوا یا از روی بی اطلاعی دچار ضرر نشوید:

 • برای کرایه اتومبیل حتما به مراکز با تجربه و معتبر مراجعه کنید.
 • اگر از طریق سایت های اینترنتی تصمیم به اجاره خودرو دارید، حتما به ای‌نماد (نماد اعتماد الکترونیکی) آن توجه کنید.
 • از بیمه بودن ماشین های مجموعه اطمینان حاصل کنید.
 • قراردادی که در مرکز رنت خودرو در اختیار شما می گذارند را به دقت بخوانید.
 • برای انتخاب موسسه تنها قیمت اتومبیل را مدنظر قرار ندهید. ( قطعا پارامترهای مهم تری به غیر از ارزان بودن برای کرایه یک ماشین اهمیت دارد.)
شرایط اجاره خودرو

حامی رنت موسسه ای معتبر در حوزه کرایه اتومبیل

حامی رنت ، به عنوان یکی از اولین موسسات ارائه دهنده خدمات ماشین اجاره ای در استان تهران ، فعالیت خود را از دهه 80 شمسی آغاز کرد و با سال ها تجربه در ارائه خدمات کرایه اتومبیل، یکی از مورد اعتماد ترین مراکز برای اجاره انواع خودرو است.

حامی رنت دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت) صادر می شود.

ما در این مرکز کرایه اتومبیل دارای ناوگان متنوعی از انواع اتومبیل های ایرانی و خارجی هستیم. شما می توانید خودرو های مجموعه حامی رنت را برای هر مدت زمانی که مایل باشید، به صورت روزانه (حداقل سه روز) ، هفتگی و حتی ماهانه کرایه کنید.

مزیت های خودرو در حامی رنت

یکی از مهم ترین موارد در هنگام کرایه ماشین، اطلاع رسانی درست از اجاره خودرو در قراردادهای مربوط به مشتری است. مشتری هنگام کرایه کردن خودرو، باید بداندکه در صورت سرقت یا تصادف چه کسی باید خسارت بپردازد و  رقم این خسارت چگونه تعیین می شود.

همه ماشین های موجود در مجموعه ما که شرایط اجاره خودرو آن ها در قرار داد ها مشخص می شود، چه اتومبیل های لوکس و چه ماشین های ارزان قیمت داخلی همگی به صورت دوره ای سرویس می شوند.

تمام خودروهای این مجموعه ، تحت مالکیت حامی رنت هستند و این موضوع می تواند باعث آسودگی خاطر مشتریان محترم، از جهت مسائل قانونی و قراردادی باشد.

تمامی ماشین های مجموعه حامی رنت دارای بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه بوده و این موضوع باعث اطمینان خاطر و آسودگی خیال شما در هنگام رانندگی با خودروی اجاره ای خواهد شد.

شرایط اجاره خودرو در حامی رنت

هرچند که ما در حامی رنت تلاش کرده ایم راه را برای مشتریان هموار کنیم اما در هر صورت شرایط و ضوابط خاصی برای انجام کار وجود دارد، آگاهی از این شرایط و پیروی از آن در زمان رنت اتومبیل به شما کمک می کند تا در آینده متضرر نشوید.

از جمله شرایط اجاره خودرو در حامی رنت، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. داشتن حداقل 19 سال سن (حداقل یک سال باید از زمان صدور گواهینامه شما گذشته باشد.)
 2. فیلمبرداری از ماشین در هنگام خروج از مجموعه و مغایرت گیری در زمان پایان قرارداد. (هر صورت وجود هر گونه مغایرت در ظاهر ماشین، طبق نظر کارشناس میزان خسارت تعیین می شود.)
 3. در زمان تحویل خودرو به مشتری، دو ساعت زمان برای انجام کارشناسی توسط او در نظر گرفته می شود، اجاره کننده خودرو می تواند در این زمان از نظر کارشناس مورد تایید خود برای تایید سلامت اتومبیل استفاده کند.
 4. در صورت بروز خسارت ناشی از ایرادات استهلاکی با توجه به شرایط اجاره خودرو هزینه تعیر به عهده مجموعه کرایه دهنده است.
 5. مشتری می تواند از امکان تحویل خودرو در محل در شهر های تهران و کرج استفاده کند.
 6. در مجموعه حامی رنت ترانسفر فرودگاهی به عنوان یکی از خدمات اجاره ماشین انجام می شود.
 7. مبلغی که به جهت خلافی راهنمایی رانندگی توسط مشتری پرداخت می شود تا 60 روز در اختیار مجموعه می ماند.
 8. افرادی که مایل به پرداخت ودیعه نقدی نیستند می توانند از راه های دیگری مانند: اجاره خودرو بدون چک ، اجاره خودرو بدون سند استفاه کنند.
شرایط اجاره خودرو