اجاره خودرو بدون سند

آیا اجاره خودرو بدون سند یا چک یا سفته امکان پذیر است ؟

اجاره خودرو بدون سند یکی از شاخص ترین خدماتی است که مرکز اجاره خودرو حامی رنت ارائه می نماید. اساساً ارائه سند یکی از مطمئن ترین تضامین قابل ارائه جهت قراردادهای اجاره خودر برای شرکت های رنت کار می باشد. اما در عمل تجربه ثابت کرده است برای مشتریان تهیه و ارائه سند برای اجاره خودرو کاری سخت و کمی توجیه ناپذیر است. از این رو مرکز اجاره خودرو حامی رنت ، با انواع شرایط ضمانت متنوع که برای همه مشتریان مقدور باشد ، اجاره خودرو بدون سند یا حتی اجاره خودرو بدون چک برای افرادی که این مدارک را ندارند ارائه خواهد نمود .

اجاره خودرو بدون سند

اجاره خودرو بدون سفته

یکی دیگر از تضامین مورد قبول شرکت های اجاره خودرو سفته بانکی می باشد که توسط شخص اجاره گیرنده خودرو امضا و به عنوان ضمانت بازگشت خودرو به شرکت اجاره خودرو ، تحویل داده می شود ، اما ممکن است برخی افراد با توجه به قوانین سفته ترجیه بدهند از روش های دیگری استفاده نمایند مثلا سند ملک ، باغ ، زمین ، ویلا یا هر سند معتبری که قابل ارائه باشد یا ارائه برگه چک به عنوان ضمانت ، موسسه حامی رنت روش های مختلف  و منعطفی را پیش بینی کرده است که مشتریان از این بابت نگرانی نداشته باشند.

اجاره خودرو بدون چک

یکی دیگر از تضامین مورد قبول شرکت های اجاره خودرو چک معتبر و بنام شخص اجاره گیرنده خودرو می باشد، در بسیاری از مواقع ممکن است شخص دارای دسته چک نباشد. یا حتی دسته چک داشته باشد، اما ترجیح بدهد به روش دیگری بازگشت خودرو را تضمین کند. در چنین مواقعی می تواند سند ملکی را بصورت امانت در اختیار شرکت رنت قرار دهد. یا در صورتی که دارای سند ملکی نیست یا سند در دسترس نیست می تواند سفته بدهد. برای آگاهی از شرایط دقیق رنت خودرو بدون چک یا سفته یا سند با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از نحوه شرایط ضمانت اجاره خودرو ، می توانید به صفحه شرایط اجاره خودرو مراجعه فرمایید .

در صفحه اینستاگرام اجاره خودرو حامی رنت از جدیدترین رویدادها مطلع شوید و با ما همراه باشید.