درباره ما

درباره مرکز اجاره خودرو حامی رنت

مرکز اجاره خودرو حامی رنت اجاره دهنده و اجاره گیرنده خودروهای روز دنیا ، با بیش از ۱۴ سال سابقه کار و حضور در صفحه اول موتور جستجوی گوگل ، اولین و بزرگترین مرکز اجاره خودرو در پایتخت می باشد. این موسسه با دارا بودن ناوگان خودرویی بیش از ۷۴ دستگاه اتومبیل داخلی و خارجی ، یکی از بزرگترین و معتبرترین موسسه های اجاره خودرو در کشور می باشد. مجموعه حامی رنت با بهره برداری و با استفاده از تجربیات شرکت های بزرگ و قدیمی بین المللی اجاره خودرو بدون راننده خصوصا شرکت های آمریکایی و اروپایی فعال در زمینه اجاره اتومبیل بدون راننده و با مطالعات دقیق و تدوین نقشه راه برای ارایه بهترین خدمات با بهترین و بالاترین کیفیت نسبت به سایر فعالین در عرصه اجاره ماشین بدون راننده در دهه ۸۰ شمسی پا به عرصه صنعت اجاره خودرو در ایران گذاشت .

چشم انداز

مرکز اجاره خودرو حامی رنت برای حفظ اصول مشتری مداری و برای رضایت و آسودگی خاطر هر چه بیشتر مشتریان خود ، در ازای هر قرارداد اعم از اجاره دادن و یا اجاره گرفتن نسبت به ارائه برگه قرارداد و در صورت دریافت وجه ، رسید آن را به مشتریان خود ارائه خواهد کرد و تمامی اصول و روال کاری اجاره خودرو را به صورت دقیق و قانونی در نظر خواهد گرفت.

یکی از مهمترین اهداف و چشم اندازهای حامی رنت رسیدن به بالاترین میزان رضایت مشتریان عزیز و رقم زدن تجربه ای دلنشین از کرایه خودرو برای ایشان می باشد. امید است با حمایت شما عزیزان روز به روز به سمت این هداف والا گام برداریم.

مفتخریم که با تکیه بر اعتماد شما مشتریان عزیز و بهره گیری از مدرن ترین خودروهای روز ، امکانی فراهم نمودیم تا خاطره ای خوش از اجاره خودرو با حامی رنت داشته باشید ، تلاش می کنیم در صنعت اجاره خودرو بهترین باشیم .

امیرحسین سلامی

مدیر عامل و موسس, اجاره خودرو حامی رنت