اجاره خودرو تشریفاتی و لوکس 

کرایسلر ۳۰۰ مدل ۲۰۲۲

اجاره روزانه از
۲۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان

دانگ فنگ H30

اجاره روزانه از
۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان

دوج چلنجر SRT

اجاره روزانه از
۲۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان

حراج!

فورد موستانگ شلبی

اجاره روزانه از
قیمت اصلی ۲۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان است.

هیوندای ولستر

اجاره روزانه از
۲.۴۰۰.۰۰۰ تومان

سایپا ساینا

اجاره روزانه از
۸۰۰.۰۰۰ تومان

کیا سراتو کوپه

اجاره روزانه از
۲.۲۰۰.۰۰۰ تومان

هیوندای النترا

اجاره روزانه از
۲.۴۰۰.۰۰۰ تومان

آزرا گرنجور

اجاره روزانه از
۲.۸۵۰.۰۰۰ تومان

چرا تشریفات خودرو مهم است؟

تشریفات خودرو اغلب به خدماتی می‌گویند که در آن خودروهای به اصطلاح تشریفات وظیفه جا به جایی مقامات کشوری یا مهمانان ویژه را دارند. برای تشریفات خودروهای دولتی معمولا قوانین ویژه‌ای وجود دارد، از جمله تامین امنیت و حتی ظاهر و رنگ اتومبیل که از رویه خاصی پیروی می‌کنند.

اما حالا تشریفات خودرو محدود به دولت‌ها نمی‌شود. شرکت‌های بزرگ برای حضور در جلسات ویژه و پذیرایی از مهمانانشان و همچنین برگزار کنندگان مراسم‌ها و مهمانی هایی که بدون تشریفات عملا بی معنی می شوند، همیشه به دنبال بهترین اتومبیل‌ها برای جا به جایی مهمانان خاص و ویژه شان هستند.

تشریفات خودرو

شروع بی نقص ، مقدمه نتیجه ای رضایت بخش

شما به عنوان برگزار کننده سمیناری بین المللی بهترین سالن و هتل را برای مهمانان خارجی رزرو کرده اید. همه چیز طبق برنامه است. سالن های سخنرانی، پذیرایی و اما اگر مهمانان ویژه داخلی و خارجی نتوانند به خوبی جا به جا شوند آیا مراسم به درستی پیش می‌رود؟

خب بهترین انتخاب برای شما استفاده خدمات تشریفات خودرو است. موسسات تشریفات خودرو به خوبی روش های استقبال از مهمانان را می دانند.  تشریفات خودرو اغلب در زمان حضور مهمانان در فرودگاه بین المللی امام خمینی یا  فرودگاه مهرآباد حاضر می‌شوند و گاهی تا آخرین روز حضور مهمانانتان در شهر مقصد به شکلی که در شان شما باشد همراهی شان می کنند.

اصلا چرا تا این اندازه کلان نگاه کنیم؟ هرکس در زندگی اش حق دارد حداقل برای یک روز خود یا عزیزانش را به مهم ترین فرد جهان تبدیل کند.  چه کسی دوست ندارد برای مراسم مهمی هرچند شخصی مانند مراسم ازدواجش تشریفات ماشینی نداشته باشد؟

پروتکل تشریفات خودرو چیست؟

شاید برای شما هم جذاب باشد که برخی از پروتکل های تشریفات خودرو را بدانید. هرچند این پروتکل‌ها در خصوص تشریفات دیپلماتیک رسمی استفاده می‌شود اما دانستنش خالی از لطف نیست:

  • باتوجه به اينكه رنگ‌های مشکی و سرمه‌ای در اولويت امور تشريفاتی است بهتر است خودرو ها نيز تيره باشند.
  • بهتر است صندلی‌های خودروی تشريفات به‌گونه‌ای باشد كه در رديف جلو، راننده و مترجم يا يك نفر از محافظان يا فقط راننده بنشيند. دو رديف صندلی‌های بعدی رو به‌روی هم بوده تا ميزبان و مهمانان بتوانند با هم صحبت كنند.
  • در برنامه‌های غيررسمی هيئت ميهمان مانند؛ بازديد از مراكز صنعتی، توريستی و تجاری می‌توان از يك دستگاه خودروی ون، مينی‌بوس يا اتوبوس تشريفاتی استفاده كرد.
خودروی تشریفات

اما همانطور که بالاتر گفتیم، تشریفات ماشینی قرار نیست محدود به مهمانان دیپلماتیک یا مقامات کشوری شود. برای مراسم های خصوصی‌تر به‌ جای پروتکل‌های دست و پا گیر می توان به نکاتی مانند تم رنگی مراسم یا رنگ سازمانی مجموعه توجه کرد. یا مثلا اینکه همه خودرو های مورد استفاده از یک کمپانی خاص باشند.!

تشریفات خودرو بهترین انتخاب برای حرفه‌ای‌ها

درمورد پروتکل های دیپلماتیک حرف زدیم و همینطور گفتیم که انتخاب های ما قرار نیست محدود به این پروتکل ها باشد. خب حالا ببینیم چه خودروهایی مناسب شما است:

مرسدس بنز: احتمالا اولین برند ماشینی که در ذهن شما نقش ببندد، برند مرسدس بنز باشد. و حدس کاملا درستی است. بنز کلاس اس از جمله مشهورترین خودروهایی است که به عنوان تشریفات خودرویی نه فقط در ایران بلکه در سراسر جهان استفاه می شود. خوشبختانه در مجموعه حامی رنت شما انتخاب های مناسبی از برند مرسدس بنز دارید. البته که پیشنهاد ویژه ما به شما بنز s500 خواهد بود.

بی ام دبلیو : شاید بی ام و به اندازه مرسدس بنز با ماشین های رسمی و تشریفاتی شناخته نشود. اما در این برند هم انتخاب های مناسبی پیدا می شود. از جمله بهترین انتخاب ها بی ام و 740 خواهد بود که قطعا انتخابی منحصر بفرد در تشریفات خودرو است.

تویوتا: وقتی نام تویوتا به عنوان تشریفات به چشم می‌خورد احتما در ذهن همه ما فقط یک خودرو نقش می‌بندد. تویوتا لندکروز! یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی که دوست دارند در لحظه ورود همه سرها به سمت آن ها بچرخد.

و در نهایت در ایران برخی از مدل های هیوندای و کیا نیز به عنوان تشریفات خودرویی انتخاب می شوند. این مد‌لها برای آن دسته از افرادی که محدودیت هزینه بیشتری دارند انتخاب های مناسبی هستند. از افتخارات حامی رنت در خصوص تشریفات خودرو تنوع بالا در مدل و برند موجود در مجموعه است. به طوری که تمام اتومبیل‌هایی که در بالا نامشان آورده آمده است. درمجموعه موجود است.

اجاره خودرو لوکس در تهران

آنچه که مسلم است، این است که امروز همه امکانات فراهم می‌شود تا مراسم شما به بهترین شکل برگزار شود، حالا دیگر نوبت به شما می رسد که چه انتخابی برای خودتان داشته باشید.

موسسه اجاره خودروی حامی رنت با تجربه سالیان دراز در صنعت اجاره اتومبیل می‌تواند بهترین مشاور شما در امر انتخاب و کرایه خودرو برای ایونت های شما باشد.

حامی رنت با در اختیار داشتن بیش از 74 دستگاه خودرو متنوع همچنین دست شما در انتخاب نوع ومدل خودرو باز گذاشته است. شما می توانید بدون هیچگونه نگرانی بابت تعداد مهمانان VIP از میان خودرو های تشریفات به انتخاب بپردازید.

4.5 از 2 امتیاز