تشریفات خودرو

تشریفات خودرو

تشریفات خودرو

تشریفات خودرو نامی است که احتمالاً در بسیاری از مکان‌ها به گوشتان خورده است. شرکت‌های تشریفاتی خودرو، برای داشتن لحظاتی دل‌نشین، خودروهای خود را در اختیار مشتریان خود می‌گذارند تا در لحظات شیرین زندگی‌شان، همراهی‌شان کنند. تشریفات خودرو مربوط به مراسم‌های مختلفی می‌شود. البته گاهی هم پای مراسمی در میان نیست و فرد می‌خواهد مدتی را با ماشین موردعلاقه‌اش سپری کند. اولین شرکتی که در جهان برای کرایه خودرو تأسیس شد، یک شرکت آلمانی بود که با سه ماشین خود در سال 1912 آغاز به کارکرد. ازآن‌پس، شرکت‌های دیگری در جهان تأسیس شدند که به‌طور اختصاصی، کارشان کرایه ماشین‌های متنوع بود.

در این میان موسسه حامی رنت با حضوری گسترده و فعال درزمینه اجاره خودرو و تشریفات خودرو و با بهره‌گیری از کادری مجرب افتخار دارد که میزبان لحظات شیرین شما باشد.

از خدمات ارائه‌شده توسط مرکز اجاره خودرو حامی رنت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اجاره خودروهای لوکس و تشریفاتی ویژه مراسم عروسی

در ابتدا به بهترین و اولین طرفداران تشریفات خودرو می‌پردازیم. زمانی که عروس و داماد به دنبال برگزاری یک مراسم ایده آل هستند، اگر ماشین مناسبی نداشته باشند به سراغ ماشین‌های تشریفاتی که اجاره داده می‌شوند می‌آیند. ماشین‌های تشریفاتی عروسی، متنوع‌اند. شما می‌توانید خودروهای قدیمی و کمیاب را برای ماشین عروسی خود انتخاب کنید و یا دست روی لاکچری ترین خودروهای موجود در بازار بگذارید. قراردادهای کرایه ماشین برای عروسی، معمولاً 12 ساعته است. در این شب رؤیایی می‌توانید سوار بر ماشین رؤیاهایتان شوید و با بهره‌گیری از سرویس‌های تشریفاتی و اتومبیل‌های لوکس جهت مراسم عروسی ساعاتی خوش را سپری کنید. برخی از خودروهای تشریفاتی، دارای راننده هستند. درواقع شما حق انتخاب دارید. اگر تمایل داشته باشید می‌توانید خودتان رانندگی کنید و اگر مایل هستید که راننده داشته باشید، یک راننده مجرب به شما داده می‌شود. در هنگام عقد قرارداد به این موضوع توجه کنید.

خودروهای تشریفات فرودگاهی

انجام خدمات تشریفات فرودگاهی در جایگاه ویژه VIP از دیگر خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت می‌باشد.

این خودروها، به خودروهای ترانسفر فرودگاه مشهورند. افرادی که از خودروهای تشریفاتی فرودگاهی استفاده می‌کنند، به‌راحتی از فرودگاه به هتل و یا بالعکس، جابجا می‌شوند. تشریفات خودرو فرودگاهی معمولاً با راننده است چراکه مسافران از مسیرها آگاهی ندارند و معمولاً خستگی سفر مانع از رانندگی آن‌ها می‌شود. بااین‌حال شما می‌توانید خودروهای تشریفاتی بدون راننده را از درب فرودگاه اجاره کنید و تا مدت‌زمان اعتبار اجاره‌نامه، از آن استفاده کنید.

اجاره خودروهای تشریفاتی برای گشت‌ و گذار

اگر قصد سپری کردن تعطیلات خود را به شکل ویژه‌ای دارید، می‌توانید از خودروهای تشریفاتی و اتومبیل‌های سواری مدرن و به‌روز دنیا استفاده کنید. در سفر به هر منطقه‌ای از ایران، می‌توانید خودرو مدنظر خود را، انتخاب کنید و چند روزی را با ماشین رؤیاهایتان، رانندگی کنید.

چه کسانی مشتریان تشریفات خودرو هستند؟

  • مشتریانی که توانایی خرید خودروهای لاکچری را ندارند اما مراسم خاصی و یا قرار ملاقات مهمی دارند که نیاز به این خودروها دارند.
  • دسته دیگر مشتریان، افرادی هستند که ماشین خود را در سانحه‌ای ازدست‌داده‌اند و یا ماشینشان در دست تعمیر است. این مشتریان برای رسیدگی به کارهای روزمره خود، اقدام به اجاره خودرو می‌کنند.
  • علاقه‌مندان دیگر اجاره خودرو، افرادی هستند که به شهرهای دیگری سفرکرده‌اند و در آن شهرها، مسافر هستند و چند روزی به ماشین‌های کرایه‌ای نیاز دارند.
  • مشتریان دیگر، افرادی هستند که می‌خواهند در روز تولد یا سالگرد ازدواج، همسر خود را سورپرایز کنند و برای وی، ماشین موردعلاقه‌اش را کرایه می‌کنند.

شرایط تشریفات خودرو از حامی رنت

برای کرایه خودروهای تشریفاتی باید با شرکت مربوطه تماس بگیرید. موسسه حامی رنت انواع خودروهای تشریفاتی را به شما پیشنهاد خواهد داد. از مدل‌های لوکس و لاکچری گرفته تا مدل‌های باکیفیت و ارزان‌قیمت، در منوی تشریفات خودرو وجود دارد. اگر می‌خواهید خودتان راننده خودرو باشید باید طبق قرارداد، مواردی را رعایت کنید. درصورتی‌که خودرو شما راننده داشته باشد، راحت‌تر می‌توانید شرایط قرارداد را فراهم کنید. برای کرایه خودروهای تشریفاتی نگران نباشید. شما با هر بودجه‌ای که داشته باشید، قادر خواهید بود از خدمات اجاره خودرو حامی رنت استفاده کنید و خودروی مناسبی را دریافت نمایید.