درباره ما

مرکز اجاره خودرو حامی رنت بزرگترین مرکز اجاره خودرو در ایران حامی مشتریان

شرکت اجاره خودرو شخصی بدون راننده حامی رنت اجاره دهنده و اجاره گیرنده خودروهای روز دنیا ، با بیش از 11 سال سابقه کار و حضور در صفحه اول موتور جستجوی گوگل ، اولین و بزرگترین شرکت اجاره خودرویی در پایتخت می باشد . این شرکت با دارا بودن ناوگان خودرویی مشتمل بر 109 خودرو اعم از داخلی و خارجی بزرگترین و خوشنام ترین شرکت اجاره خودرو در کشور می باشد .گذشت سالیان طولانی در صنعت اجاره اتومبیل بدون راننده و نمود کلی حرفه اجاره خودرو ، مجموعه حامی رنت با بهره برداری و با استفاده از تجربیات شرکت های بزرگ و قدیمی بین المللی اجاره خودرو بدون راننده خصوصا شرکت های آمریکایی و اروپایی فعال در زمینه اجاره اتومبیل بدون راننده و با مطالعات دقیق و تدوین نقشه راه برای ارایه بهترین خدمات با بهترین و بالاترین کیفیت نسبت به سایر فعالین در عرصه اجاره ماشین بدون راننده در دهه 80 شمسی پا به عرصه صنعت اجاره خودرو در ایران گذاشت .

به جرات می توان گفت یکی از با ثبات ترین و سابقه دارترین شرکت ها در بین شرکت های اجاره خودرو و اتومبیل کرایه بدون راننده در تهران و در کشور عزیزمان ایران می باشد. از این تعداد خودرو اجاره ای ، 43 خودرو تحت مالکیت مستقیم شرکت بوده و به صورت مستقیم در ناوگان خودرو های اجاره ای این شرکت بوده و 66 خودرو از سرمایه گذاران و صاحبان خودرو های شخصی می باشند. در تمامی مدل ها و کلاس های ماشین های اجاره ای این مجموعه دارای خودرو برای عرضه برای اتومبیل کرایه بدون راننده می باشد. شرکت اجاره خودرو حامی رنت ، دارای خودروهای اجاره ای از برند های داخلی و خارجی معتبر نظیر :

اجاره خودرو مازراتی ، اجاره خودرو پورشه ، اجاره اتومبیل بنز ، اجاره اتومبیل بی ام دبلیو ، اجاره خودرو هوندا ، اجاره خودرو هیوندا ، اجاره ماشین کیا ، اجاره خودرو رنو ، اجاره خودرو تویوتا ، اجاره ماشین سوزوکی ، اجاره خودرو سیتروین ، اجاره خودرو های ایرانی ، اجاره اتومبیل بدون راننده ، اجاره ماشین عروس.

به جرات می توان گفت این تنوع محصولات در دیگر شرکت ها اجاره ماشین بدون راننده و موسسات اجاره خودرو در کشور بی سابقه بوده . شرکت های بزرگی در جهان وجود دارند که گاه برخی مانند شرکت اجاره ماشین بدون راننده معروف آمریکایی دلار و یا شرکت اجاره خودرو بدون راننده آویس تا بیش از 45000 خودرو و مدل خودرو اجاره ای در سرتاسر جهان دارند که این خود نشان از اعتبار و سابقه شرکت اجاره خودرو بدون راننده حامی رنت دارد . شرکت اجاره خودرو حامی رنت با فراهم آوردن این شرایط ، در حال حاضر نزدیک به 12 کارمند اداری فعال در محل شرکت و دارا بودن 5 راننده مجرب برای اجاره خودرو با راننده مسلط به زبان های انگلیسی ، عربی و فرانسوی می باشد که تمامی آن ها مسلط و دوره دیده بوده و با رعایت اصول مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع با تسلط کامل به قوانین و مقررات موجود ، آماده خدمت رسانی و مشاوره به شما عزیزان جهت اجاره خودرو بدون راننده و با راننده می باشند.

مشتریان عزیز می توانند با تماس با مجموعه اجاره خودرو بدون راننده حامی رنت ، به صورت تلفنی با همکاران ما در تماس باشند تا بهترین پیشنهادجهت انتخاب خودرو مناسب جهت اجاره خورو بدون راننده می باشد.

مجموعه اجاره ماشین بدون راننده حامی رنت برای حفظ اصول مشتری مداری و برای رضایت و آسودگی خاطر هر چه بیشتر مشتریان خود ، برخلاف کلیه شرکت ها که از دادن برگه و رسید قرارداد تحت هر عنوانی خودداری می کنند و به بدترین شکل ممکن مشتری دست مشتری را برای هر اقدام قانونی بسته می گذارند ، موسسه اتومبیل کرایه حامی رنت ، در ازای هر قرارداد اعم از اجاره دادن و یا اجاره گرفتن نسبت به ارایه برگه قرارداد و در صورت دریافت وجه رسید به مشتریان خود پرداخت خواهد کرد و تمامی اصول کاری و روال اجاره دادند خودرو را با انصاف و آسان تر نموده و به آن ها ارایه می نماید. امید است با به دست آوردن هر چه بیشتر اعتماد شما مشتریان عزیز بتوانیم به هدف متعالی مجموعه که همان رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان است دست یابیم و بهترین و زیباترین انتخاب شما باشیم.

شرکت اجاره خودرو بدون راننده حامی رنت ، برای رعایت انصاف نسبت به حقوق مشتریان خود ، در تمامی پکیج های اجاره خودرو خود اعم از روزانه و هفتگی و ماهانه دارای قیمت های رقابتی در بازار بوده و همیشه پایین ترین قیمت را به شما ارایه می نماید. تمامی دوره های زمانی اجاره خودرو ، تخفیف شامل آن ها شده که این تخفیف در اجاره بلند مدت و ماهانه نیز به شکلی بسیار قابل توجهی می باشد .