معرفی پورشه 911 اسپیدستر

معرفی پورشه 911

معرفی پورشه 911 اسپیدستر

معرفی پورشه 911 جدیدترین محصول کمپانی پورشه

 

جدیدترین محصول پورشه با طراحی منحصر به فرد این کمپانی رو نمایی شد . در ظاهر جلو این خودرو طبق روال این کمپانی تغییراتی ایجاد نشده ولی در عقب این خودروی سوپراسپرت طراحی شبیه مدل پورشه اسپایدر صورت گرفته است .

در این مدل از پورشه ، انتقال سرعت به محور ها سریعتر از سری های قبل خود انجام میگردد با یک شتاب دلپذیر و دلربا که همه عاشقان سرعت را دیوانه خود میکند . ترمز های جدید 911 با سیستم PCCBخیال راننده را از تمام جوانب راحت می کند . سیستم تعلیق عالی این خودرو حتی در زمین های ناهموار از شاهکار های کمپانی می باشد . طراحی داخلی آن را می توان ساده ترین دیزاین ممکن برای یه خودروی لاکچری دانست . نداشتن مانیتور یکی از مواردی است که این خودرو را از سری های دیگر پورشه متمایز می کند . جای خالی یک نمایشگر در میانه داشبور خودنمایی می کند .

رینگ های 21 اینچی این خودرو بسیار چشم نواز است . بدنه این خودرو جذاب با فیبر کربن ساخته شده و به همین علت وزن بسیار کمی دارد . پورشه می گوید که این خودرو در مدت 3.8 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت میرسد و ماکسیمم 192 مایل در ساعت می باشد . این شتاب و قدرت نیاز هر ماشین بازی را برطرف میکند .

برای معرفی بهتر پورشه 911 بهتر است بگوییم، در تست های رانندگی این در خودرو می توان به وضوح دلچسب بودن و ایمن بودن این خودرو در سرعت های بالا را مشاهده کرد . با موتور 4 لیتری و 510 اسب بخار قدرت می توان در هر مسابقه ایی پیروز شد . گیربکس 6 سرعته آن مهر تاییدی به اثر هنری خشن است . وزن این خودرو 1465 کیلوگرم می باشد . قیمت حدودی در بازار اروپا 212 هزار یورو محاسبه شده .

شما می توانید در ایران ،ماشین های پورشه را به راحتی تست کنید ! مرکز اجاره خودرو حامی رنت ، با در اختیار داشتن انواع مدل خودروهای کمپانی پورشه می تواند شما را به آرزوی خودتان برساند برای دیدن شرایط اجاره و قیمت اجاره خودرو های پورشه به صفحه لیست قیمت خودروها مراجعه فرمایید .