خودروی استیجاری

خودروی استیجاری

خودروی استیجاری

خودروی استیجاری اتومبیلی است که معمولاً از چند روز تا چند ماه در اختیار یک نفر یا یک تیم قرار می‌گیرد. برخی از خودروهای استیجاری بر اساس میزان کیلومتر مصرفی اجاره داده می‌شوند و برخی دیگر، بر اساس آیتم های مصرف داخلی و خارج از محدوده به مشتریان ارائه داده می‌شوند. خودروهای استیجاری برای پروژه‌های مختلفی که در شهرستان ها انجام می‌شود نیز اجاره داده می‌شوند. این خودروها به علت نیاز طولانی مدت مشتری، معمولاً ماهانه اجاره داده می‌شوند. با این حال، بسیاری از خودروهای استیجاری هستند که برای یک شب ویژه کرایه می‌شوند. مراسم‌های عقد و عروسی، سورپرایزی های تولد و سالگردهای ازدواج، از جمله مراسم‌هایی است که خودروهای استیجاری در آن دیده می‌شود. در ادامه درباره اجاره خودروهای خارجی و داخلی، بیشتر توضیح خواهیم داد.

برای اجاره ماشین به کجا مراجعه کنیم؟

برای گرفتن خودروهای استیجاری کافی است به شرکت‌های اجاره ماشین مراجعه کنید. حامی رنت یکی از شرکت‌های معتبری است که در این زمینه فعالیت دارد. از آن جایی که اکثر افراد مایل اند خودشان راننده ماشین‌های کرایه‌ای باشند (اجاره خودرو بدون راننده) ، باید دقت کافی را در انتخاب شرکت خودروی اجاره‌ای داشته باشند تا هیچ گونه کلاه‌برداری و سوء استفاده ای از آن ها نشود. برای اجاره خودرو حتماً به شرکت‌های معتبر مراجعه کنید تا با عقد قراردادی واضح، خودروی مورد نظر را دریافت کنید.

هزینه خودروهای استیجاری چگونه است؟

بستگی دارد که به چه منظور خودروی مورد نظر را اجاره کرده باشید. اگر می‌خواهید یک شب از یک خودروی لاکچری استفاده کنید، باید روزانه بیش از یک میلیون تومان بپردازید. اگر بخواهید همین خودرو را به صورت هفتگی و ماهانه کرایه کنید، قطعاً از نظر قیمتی برای شما به صرفه تر خواهد بود و کرایه آن کمتر از کرایه روزانه اش خواهد بود. افراد زیادی هستند که در شهرهای دیگر به صورت پروژه‌ای، اقدام به اجاره خودرو می‌کنند. اجاره خودروی ارزان هم در لیست خودروهای اجاره‌ای حامی رنت دیده می‌شود. ماشین‌های چینی و ایرانی با کمترین قیمت به مشتریان ارائه داده می‌شوند تا مصرف کنندگانی که قصد استفاده از ماشین‌های اجاره‌ای به مدت طولانی را دارند، به راحتی بتوانند از این ماشین‌ها استفاده کنند. کافی است دلیل استفاده و بودجه خود را به پرسنل شرکت بگویید تا در بهترین انتخاب شما را همراهی کنند.

چگونه یک خودروی استیجاری را تهیه کنیم؟

در ابتدا با همکاران ما تماس بگیرید تا شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند. پیش از اجاره خودرو باید هدف از کرایه کردن خودرو را توضیح دهید. اگر برای یک شب از خودروهای استیجاری می‌خواهید استفاده کنید، بر اساس بودجه‌ای که دارید، گزینه های متعددی روبروی شما قرار می‌گیرد. اگر قصد دارید خودرو را تا یک ماه اجاره کنید، باید با قوانینی که در این یک ماه رعایت شوند، آگاه باشید. بسیاری از افرادی که قصد سفر به شهرهای دیگر را دارند و وسیله‌ای برای سفرهای خانوادگی خود ندارند، از خودروهای استیجاری استفاده می‌کنند تا لحظاتی شاد را در کنار خانواده خود رقم بزنند.

خودروهای استیجاری برای مراسم عروسی

معمولاً در تالارهای عروسی، تعدادی خودروی استیجاری به شما نشان داده می‌شود که می‌توانید آن ها را برای این شب زیبا و رؤیایی انتخاب کنید. انتخاب این خودروها برای مراسم عروسی کار هوشمندانه‌ای است اما اگر می‌خواهید دستتان برای انتخاب باز باشد و لیستی متنوع از ماشین‌های استیجاری را داشته باشید، بهتر است به شرکت‌های اجاره خودروی معتبر مراجعه کنید. این شرکت‌ها انواع خودروهای شیک و با کیفیت را در لیست خود دارند و حتی رنگ و مدل آن ها را نیز می‌توانید با سلیقه خود انتخاب کنید.

قرارداد خودروهای استیجاری

برای قرارداد اجاره خودرو، شرکت‌های معتبر موظف‌اند به گونه‌ای قرارداد را بنویسند که همه موارد در آن شفاف باشد و هیچ گونه شک و شبهه‌ای در آن وجود نداشته باشد. اگر برای 24 ساعت خودرویی را اجاره کرده باشید و ساعات اضافه‌تری از خودروی استیجاری استفاده کرده باشید، بر طبق قرارداد موظف به پرداخت مبلغی اضافه‌تر خواهید بود. هنگام عقد قرارداد، بند به بند آن را مطالعه کنید تا مشکلی در اجاره خودرو نداشته باشید.