ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی یک شغل مسافرتی است که به نقل و انتقالات مسافران بین فرودگاه و یک مقصد خاص، گفته می‌شود. Airport transfers یک شغل جهانی است که توسط شرکت‌های معتبر ارائه می‌شود. ترانسفر فرودگاهی در کشورهای پیشرفته بسیار اهمیت دارد. در ایران نیز چند سالی است که استفاده از ترانسفر فرودگاهی به طرز ویژه‌ای اهمیت پیدا کرده است. شرکت‌های معتبری همچون مرکز اجاره خودرو حامی رنت با ارائه انواع ماشین های لوکس، آسودگی خاطر را برای مسافرانی که به تازگی وارد کشور شده‌اند، فراهم می‌کند.

ترانسفر فرودگاهی در کشورهای پیشرفته

ترانسفر فرودگاهی در کشورهای پیشرفته بسیار اهمیت دارد. تمام هتل‌های معروف دنیا نیز، دارای ترانسفر فرودگاهی هستند. مسافران در فرودگاه سوار ماشین های تشریفاتی می‌شوند و درب هتل پیاده می‌شوند. ترانسفرهای فرودگاهی محبوب در دنیا با ماشین های لوکس، در فرودگاه منتظر مسافران خود هستند و پس از رسیدن مسافر، وی را به مقصد مورد نظر انتقال می‌دهند.

چه کسانی می‌توانند از ترانسفر فرودگاهی استفاده کنند؟

برای استفاده از ترنسفر فرودگاهی، محدودیت خاصی وجود ندارد. کافی است پیش از رسیدن مسافرتان، هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. طیف وسیعی از خودروهای لوکس و عادی در اختیار شما قرار داده می‌شود تا هر کدام از خودروها را که مدنظرتان است، انتخاب کنید. ترانسفر فرودگاهی می‌تواند یک انتخاب شخصی باشد و تنها یک مسافر را در بر بگیرد اما ترانسفرهای فرودگاهی که معمولاً همراه با خدمات تور ارائه می‌شوند، تعداد بیشتری را در بر می‌گیرند. مثلاً ترانسفر گروهی در مینی ون ها و اتوبوس‌ها نیز از جمله ترانسفرهای فرودگاهی هستند که برای تورها تدارک دیده می‌شوند.

مقصد ترانسفر فرودگاهی

اگر می خواهید به مهمانتان احترام ویژه‌ای بگذارید، می‌توانید به محض خروج وی از فرودگاه، ترانسفر فرودگاهی ویژه‌ای را برای وی تدارک ببینید. اگر مهمان شما شخص معتبر و ویژه‌ای است می‌توانید از ماشین های تشریفاتی استفاده کنید. ترانسفر فرودگاهی به انتقال مسافر بین فرودگاه و هتل یا هر مکان دیگری که مسافر بخواهد، کمک می‌کند. درواقع ترانسفر فرودگاهی می‌تواند به انتقال مسافر از خانه به فرودگاه هم تخصیص داده شود. در هر حالتی که قصد سفرهای هواپیمایی دارید، می‌توانید از ترنسفر فرودگاهی استفاده کنید.

هزینه ترانسفر فرودگاهی چقدر است؟

هزینه ترانسفر فرودگاهی بسیار متنوع است. بستگی دارد که چه ماشین و چه امکاناتی را انتخاب کرده باشید. ترانسفر فرودگاهی ارزان نیز در لیست خدمات حامی رنت وجود دارد. ترانسفر فرودگاهی گران قیمت نیز موجود است. تعرفه خودرو های اجاره ای را ملاحظه نموده و خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید، انتخاب ماشین های لوکس و لاکچری، هزینه بیشتری برای مشتریان دارد اما نگران نباشید. حامی رنت در درجه اول، کیفیت رانندگان را تضمین می‌کند و خدمات خود را به بهترین نحو ارائه می‌دهد. فرقی ندارد چه خودرویی را انتخاب کرده باشید. آسودگی خیال را برای شما تضمین می‌کنیم.

چرا از ترانسفر فرودگاهی استفاده کنیم؟

به موقع رسیدن به پرواز، همیشه اهمیت داشته است. زمانی که از ترنسفر فرودگاهی استفاده می‌کنید، می‌توانید با خیال راحت پا به فرودگاه بگذارید و نگران دیر رسیدن به پرواز نباشید. از طرفی اگر به تازگی وارد کشور شده‌اید، با استفاده از ترنسفر فرودگاهی، خستگی سفر خود را رفع خواهید کرد و دیگر بعد از خروج از فرودگاه، نگران بازگشت به خانه نخواهید بود. اگر به شهری ناشناخته رفته‌اید و هتل‌های آن جا را هم نمی‌شناسید، ترنسفر فرودگاهی کمک می‌کند با خیالی راحت به مقصد مورد نظر برسید. تشریفات فرودگاه می‌تواند یک احترام ویژه برای مهمانانتان باشد. زمانی که از تشریفات فرودگاهی استفاده می‌کنید، به مهمانان خود این احساس را می‌دهید که راحتی سفر آن‌ها، برای شما مهم است. حامی رنت با ارئه خدمات تشریفات و ترانسفر در فرودگاه امام خمینی و فرودگاه مهرآباد آماده سرویس دهی به مشتریان عزیز می باشد.

پرسنل ترانسفر فرودگاه چگونه باید باشند؟

رفتار خوب و رانندگی خوب، از اولویت‌های پرسنل ترنسفر فرودگاهی است. این افراد باید به موقع سر قرار حاضر شوند و راه‌های کم ترافیک و پر امنیت را بشناسند. زبان انگلیسی از مهم‌ترین مواردی است که باید پرسنل تشریفات فرودگاه به آن تسلط داشته باشند. برخی از پرسنل چندین زبان زنده دنیا را می‌شناسند و به راحتی با مسافرین خود ارتباط برقرار می‌کنند.

ترنسفر فرودگاهی در کدام شهرهای ایران وجود دارد؟

شهرهای بزرگی همچون تهران، تبریز، اصفهان، مشهد و شیراز معمولاً ترنسفر فرودگاهی دارند. با این حال ترنسفر فرودگاهی مختص مکان خاصی نیست. از فرودگاه به هر مکانی که می خواهید می‌توانید با ترنسفر فرودگاهی سفر کنید.

برای استقبال از مهمان عزیز شما آماده خدمتگذاری هستیم، با ما تماس بگیرید.

در صفحه اینستاگرام اجاره خودرو حامی رنت از جدیدترین رویدادها مطلع شوید و با ما همراه باشید.

سوالات متداول در مورد ترانسفر فرودگاهی

بعد از انتخاب خودروی مورد نظر خود و رزرو تلفنی و واریز بیعانه به شماره حساب شرکت کمتر از ۲ ساعت خودرو را درب ترمینال فرودگاه تحویل بگیرید. در زمان تعطیلات حداقل ۷۲ ساعت قبل خودرو باید رزرو شود.

مدارک برای هموطنان ایرانی شامل سند ملکی یا اجاره نامه یا جواز کسب یا ودیعه نقدی به همراه چک یا سفته
مدارک مورد نیاز مشتریان خارج از کشور پاسپورت محل اقامت و دپوزیت

کلیه خدمات موسسه حامی رنت شامل رزرو ، تحویل و پشتیبانی خودرو های بصورت 24 ساعته انجام می شود.

با بیمه طلایی حامی رنت در صورت بروز هر گونه تصادف شما مشمول پرداخت هیج گونه خسارت نمی شوید و خودرو جایگزین تقدیمتان میشود