اجاره کیا سراتو

اجاره کیا سراتو

شرکت کیا در بخش خودروهای سایز متوسط در عرض سه سال با بهبود قیمت، بهتر کردن ظاهر و افزودن چند ویژگی جدید، به این خودروها حیاتی دوباره بخشید. نسل قبلی خودروهای سراتو، با کمی اغراق خودروهای خوبی بودند. سراتوهای قدیمی پس از معرفی به بازار، خیلی زود از خودرو­های زیباتری مثل هیوندای النترا پیشی گرفتند. طراحی ۲۰۱۴ این خودرو کاملا با مدل‌های قدیمی آن متفاوت است و هم‌اکنون در کنار ظاهر زیبایش، شرکت کیا بیشترین اصلاح ممکن را بر روی سواری این خوردو انجام داده است.

سراتو در زمینه داخلی، قدم چندان قابل توجهی را برنداشته است. در این خودرو همانند سایر خودروهای جمع و جور، از مواد نرم استفاده شده است. که شامل داشبوردی نرم و فیبر کربنی طرح‌دار اطراف کنسول وسط می‌باشد، البته می‌توانست به جای آن، از پلاستیک‌های رنگی بیشتری استفاده کند. اتاق سراتو نسبتا در کلاس خود، جادار به شمار می‌رود. راننده‌ای با قدی حدود ۲ متر، در قسمت بالای سر کاملا راحت می‌باشد. اما در صندلی‌های عقب، فضای کم جلوی پا باعث می‌شود که زانوها بیش از حد بالا بیایند. ستون‌های خودرو کمی دید شما را محدود کرده‌اند. میدان دید بالای پنجره‌های درب‌های عقب کاملا خوب است. دید عقب به خاطر بالا بودن درب صندوق و کوتاهی شیشه عقب به حداقل رسیده است. یک دوربین وجود دارد که در دنده عقب رفتن به شما کمک می‎کند.
مرکز اجاره خودرو حامی رنت جهت رنت این خودروی زیبا و با کیفیت با بهترین شرایط و مناسب‌ترین قیمت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

مشخصات فنی

  • قیمت اجاره کیا سراتو روزانه 550.000 تومان

  • قیمت اجاره کیا سراتو هفتگی 3.600.000 تومان

  • قیمت اجاره کیا سراتو ماهانه – تماس بگیرید

خودروهای مشابه