اجاره هیوندای سانتافه

اجاره هیوندای سانتافه

نام Hyundai Santa Fe شاید از نظر روانی یادآور تصویری از یک کامیون مربعی شکل زمخت باشد، اما این کارخانه کره ­ای ظاهر این خودرو را تغییر داده و اصلاح کرده است. ظاهر زیبای جدیدترین مدل Hyundai Santa Fe، جذابیت فراوانی داشته است. طراحی این خودرو در مدل‌های ۴WD همانند خودروهای سوپرمینی (خودروی کوچک با موتور قدرتمند) است. اما این ظاهر شیک تنها خوبی Santa Fe نیست. باید اقرار کرد که نظر متخصصان درباره این خودرو مثبت می­باشد.

یکی از بهترین ویژگی­‌های جدیدترین مدل سانتافه، قسمت داخل این خودرو می‌­باشد. قطعات، ظاهر و فضای داخل خودرو بسیار خوب هستند و کیفیت قطعات استفاده شده هم نسبت به گذشته، پیشرفت داشته است. فضای صندوق آن در حالت عادی ۹۶۹ لیتر و در حالی که صندلی­‌ها خوابیده باشند، ۲۲۴۷ لیتر است. می توان مدل ۷ نفره آن را انتخاب کرد که به خودروی رقیب یعنی کیا سورنتو شبیه است. فضای ردیف عقب این خودرو همانند خودورهای KIA کم می‌­باشد. البته ردیف وسط، قابلیت عقب و جلو شدن دارد که این امر باعث می‌­شود که بتوان فضای بیشتری را به ردیف عقب اختصاص داد. فضای دیگر سرنشینان این خودرو خوب و همه صندلی‌­های اصلی آن راحت هستند. داخل این خودرو خیلی زیبا طراحی شده و کیفیت آن از گذشته بهتر شده ­است. تنها نکته­‌ای که برخی به آن اشاره کرده­‌اند این است که داشبورد آن دارای تعداد دکمه‌­های زیادی است.
شرکت هیوندا در طراحی خودروی سانتافه بسیار خوب عمل کرده است. آزمایش کنندگان این خودرو بر این عقیده­‌اند که سواری این خودرو نرم و روان است. این خودرو در هنگام پیچیدن، خیلی کج نمی‌­شود، درحالیکه انتظار می­ رود در خودرویی با این ابعاد، این اتفاق بیفتد. مدل دو محوره این خودرو، به دلیل دو محوره بودن، از قدرت بالایی برخوردار است و در زمین‌های سفت، یکی از دیفرانسیل‌­ها قفل می‌­شود که کارایی بسیاری در این شرایط دارد. فرمان آن نرم و دارای کمی خلاصی می‌­باشد. البته این موضوعی نیست که خریداران به آن توجه زیادی بکنند.

مشخصات فنی

اجاره خودرو سانتافه
  • قیمت اجاره هیوندای سانتافه روزانه 700.000 تومان

  • قیمت اجاره هیوندای سانتافه هفتگی 4.600.000 تومان

  • قیمت اجاره هیوندای سانتافه ماهانه – تماس بگیرید

خودروهای مشابه