اجاره هیوندای النترا

اجاره هیوندای النترا

هیوندای النترا (Elantra )  خودروی محبوب و شناخته شده ساخت کمپانی کره ای هیوندای موتور است که از سال 1990 تا کنون در 6 نسل تولید شده و پنجمین نسل آن که از سال 2010 تا 2015 تولید شده است در ایران توسط شرکت آسان موتور عرضه می شود. این خودرو در سال 2011 عنوان خودروی سال آمریکای شمالی را از آن خود کرده است.

این خودرو که یکی از محصولات پرفروش هیوندا است از نظر مشخصات فنی  از یک موتور 4 سیلندر 1.8 لیتری با قدرت 145 اسب بخار بهره می برد. این خودرو با سیستم گیربکس 6 سرعته ی اتوماتیک مصرف سوخت شهری آن 9.4 لیتر در هر 100 کیلومتر است. همچنین از نظر امکانات رفاهی و ایمنی دارای لیست بلند بالایی است.

برای اجاره هیوندای النترا این خودروی زیبای کمپانی کیا به بهترین قیمت ، با ما تماس بگیرید.

طراحی داخلی و امکانات 

طراحی داشبورد همچون برادران بزرگ تر خود سوناتا و آزرا دارای احجام اغراق آمیز ولی زیبا است که در نیوفیس نسبت به سری اول تغییراتی در جهت به روزتر شدن اعمال شده است همچون: تغییر حرکت دسته دنده به حالت ریلی و قرار گرفتن روکش چرم که در سری اول شما حرکت دسته دنده را می دیدید، عوض شدن جای کانال های تهویه وسط از قسمت زیرین به بالا و به صورت  عمودی، پدال ها با مدل استیل و اسپرت جایگزین شده و همچنین اضافه کردن نمایشگر برای سیستم تهویه به جای حالت دکمه ای سابق است.

مشخصات فنی

  • قیمت اجاره هیوندای النترا روزانه از 650.000 تومان

  • قیمت اجاره هیوندای النترا هفتگی از 4.200.000 تومان

  • قیمت اجاره هیوندای النترا ماهانه – تماس بگیرید

خودروهای مشابه