اجاره ماشین در فرودگاه امام

اجاره ماشین در فرودگاه امام

اجاره ماشین در فرودگاه امام

اجاره ماشین در فرودگاه امام

با رزرو اجاره خودرو بدون راننده یا با راننده از حامی رنت ، در فرودگاه امام خمینی به محض پیاده شدن از هواپیما کلید خودروی خود راتحویل بگیرید . با اجاره ماشین در فرودگاه امام ، در وقت خود صرفه جویی کنید .

ایران جزء ۱۰ کشور برتر دنیا از جهت دارا بودن جاذبه های گردشگری و توریستی

کشور زیبایمان ایران جزء ده کشور برتر دنیا از جهت دارا بودن جاذبه های گردشگری و توریستی است هرچند به دلایل مختلف از جمله نبود زیرساخت های مناسب و البته تحریم ها و تبلیغات نامناسب در مورد کشورمان، ایران نتوانسته جایگاهی که در این صنعت به حق شایسته آن است را کسب نماید.

کشوری که دارای آب و هوای چهار فصل است و در حالی که در جنوب آن گرمای هوا راه نفس را می بندد، در مناطق شمال غربی آن می توانی خنکای نسیم اردیبهشت را احساس کنید.

کشوری که دارای اقلیم های گوناگون است و با طی مسافتی نه چندان طولانی می توانی از دل کویر به دامن جنگل های سرسبز پناه ببری و کمی آنطرف تر تن به دریا بسپاری و هم بازی ماهی ها شوی.

کشوری که مانند کتاب مصور تاریخ است و می توانی در غرب آن اولین نقش نگاره های بشری را به نظاره بنشینی و بعد از طی مسیر چند ساعته در مهد یکی از اولین تمدن های بشری در شهر همدان میهمان شوی و ترقی و شکوه آن را در جنوب کشور در دشت وسیع مرودشت در ستون ها و سرستون های تخت جمشید ببینی و حیرت زده شوی.

کشوری که تمدن کهن خود را به کامل ترین آئین الهی، اسلام، گره زده و زیبایی این پیوند مبارک را در گنبدهای فیروزه ای و مناره های بهت آور اصفهان به نمایش گذاشته.

کشوری که دیدن و گشتن دارد.

همین موضوع باعث شده با توجه به همه مشکلات، خیل مشتاقان و دوستداران فرهنگ، تمدن و تنوع اقلیمی و زیستی ایران از کشورهای مختلف راهی این سرزمین نازنین شوند، حتی ان هایی که مدت ها وطن را ترک کرده اند و در سرزمین های دیگر زندگی می کنند، نمی توانند دل از این همه زیبایی و شکوه ببرند و هر چند وقت یک بار به وطن مراجعه نکنند.

در کنار شوق برای دیدن این همه زیبایی و تنوع نیز هستند شرکت های بین المللی که نمایندگان و تکنسین های متعددی در ایران دارند و برای بازرسی از پروژه ها و بازدید از آن ها به ایران سفر می کنند.

اینگونه سفرها به ایران در اغلب موارد از طریق هوایی صورت می پذیرد و از آن جا که تهران به عنوان پایتخت، از بیشترین امکانات و زیرساخت ها برخوردار است به عنوان مقصد و البته اولین مبداء مسافران انتخاب می شود.

یکی از این زیر ساخت ها که به خوبی در فرودگاه های تهران از طریق شرکت های مختلف مهیا شده اجاره ی خودروی کرایه ای است که این امکان را به مسافران و حتی کارشناسان و مهمانان صنایع گوناگون و شرکت های بین المللی می دهد تا با اجاره ی خودرو ی دلخواه خود امکان سفری مناسب و امن را در جاده های ایران زیبا داشته باشند.

این خودروها می تواند به همراه راننده ی مجرب و فنی و آشنا با زبان های مختلف باشد و گاه می تواند به صورت بدون راننده در اختیار افراد متقاضی قرار بگیرد.

صنعتی که روز به روز در حال گسترش است و ارائه ی خدمات متفاوت و گوناگون از جانب شرکت های مختلف که گاه نمایندگی برندهای معتبر این صنعت هستند، بر شکوفایی و اعتلای آن می افزاید.

اجاره ماشین در فرودگاه امام چگونه است ؟

مسافران و متقاضیان استفاده از خودروهای اجاره ای می توانند پیش از سفرخود و یا مهمانان به تهران و فرودگاه امام خمینی (ره) با کارشناسان شرکت اجاره خودرو حامی رنت تماس برقرار کنند و با راهنمایی آنان و اطلاع از شرایط و انواع خودورهای این شرکت، مقدمات اجاره ی خودرو و مدارک لازم را مهیا کنند تا در زمان حضور خود یا مهمان دچار مشکل نشوند.

امکان استفاده از خودروی اجاره ای در فرودگاه ها یک امتیاز ویژه است که بسیاری از شرکت های اجاره ی خودرو از آن بهره مند نبوده و مجوزها و امکانات این مهم را در اختیار ندارند. اما مجموعه ی حامی رنت با افتخار امکان اجاره ماشین در فرودگاه امام را برای شما مشتاقان گردشگری و یا موسسات و شرکت های دولتی و خصوصی مهیا نموده و با ارائه ی خدمات ویژه در خدمت شما و مهمانان خارجی تان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *