اجاره ماشین در فرودگاه امام

با رزرو اجاره خودرو بدون راننده یا با راننده از حامی رنت ، در فرودگاه امام خمینی به محض پیاده شدن از هواپیما کلید خودروی خود راتحویل بگیرید . با اجاره ماشین در فرودگاه امام ، در وقت خود صرفه جویی کنید .

ایران جزء 10 کشور برتر دنیا از جهت دارا بودن جاذبه های گردشگری و توریستی

کشور زیبایمان ایران جزء ده کشور برتر دنیا از جهت دارا بودن جاذبه های گردشگری و توریستی است هرچند به دلایل مختلف از جمله نبود زیرساخت های مناسب و البته تحریم ها و تبلیغات نامناسب در مورد کشورمان، ایران نتوانسته جایگاهی که در این صنعت به حق شایسته آن است را کسب نماید.

کشوری که دارای آب و هوای چهار فصل است و در حالی که در جنوب آن گرمای هوا راه نفس را می بندد، در مناطق شمال غربی آن می توانی خنکای نسیم اردیبهشت را احساس کنید.

کشوری که دارای اقلیم های گوناگون است و با طی مسافتی نه چندان طولانی می توانی از دل کویر به دامن جنگل های سرسبز پناه ببری و کمی آنطرف تر تن به دریا بسپاری و هم بازی ماهی ها شوی.

کشوری که مانند کتاب مصور تاریخ است و می توانی در غرب آن اولین نقش نگاره های بشری را به نظاره بنشینی و بعد از طی مسیر چند ساعته در مهد یکی از اولین تمدن های بشری در شهر همدان میهمان شوی و ترقی و شکوه آن را در جنوب کشور در دشت وسیع مرودشت در ستون ها و سرستون های تخت جمشید ببینی و حیرت زده شوی.

کشوری که تمدن کهن خود را به کامل ترین آئین الهی، اسلام، گره زده و زیبایی این پیوند مبارک را در گنبدهای فیروزه ای و مناره های بهت آور اصفهان به نمایش گذاشته.

کشوری که دیدن و گشتن دارد.

همین موضوع باعث شده با توجه به همه مشکلات، خیل مشتاقان و دوستداران فرهنگ، تمدن و تنوع اقلیمی و زیستی ایران از کشورهای مختلف راهی این سرزمین نازنین شوند، حتی ان هایی که مدت ها وطن را ترک کرده اند و در سرزمین های دیگر زندگی می کنند، نمی توانند دل از این همه زیبایی و شکوه ببرند و هر چند وقت یک بار به وطن مراجعه نکنند.

در کنار شوق برای دیدن این همه زیبایی و تنوع نیز هستند شرکت های بین المللی که نمایندگان و تکنسین های متعددی در ایران دارند و برای بازرسی از پروژه ها و بازدید از آن ها به ایران سفر می کنند.

اینگونه سفرها به ایران در اغلب موارد از طریق هوایی صورت می پذیرد و از آن جا که تهران به عنوان پایتخت، از بیشترین امکانات و زیرساخت ها برخوردار است به عنوان مقصد و البته اولین مبداء مسافران انتخاب می شود.

یکی از این زیر ساخت ها که به خوبی در فرودگاه های تهران مانند فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی ، از طریق شرکت های مختلف مهیا شده اجاره ی خودروی کرایه ای است که این امکان را به مسافران و حتی کارشناسان و مهمانان صنایع گوناگون و شرکت های بین المللی می دهد تا با اجاره ی خودرو ی دلخواه خود امکان سفری مناسب و امن را در جاده های ایران زیبا داشته باشند.

این خودروها می تواند به همراه راننده ی مجرب و فنی و آشنا با زبان های مختلف باشد و گاه می تواند به صورت بدون راننده در اختیار افراد متقاضی قرار بگیرد.

صنعتی که روز به روز در حال گسترش است و ارائه ی خدمات متفاوت و گوناگون از جانب شرکت های مختلف که گاه نمایندگی برندهای معتبر این صنعت هستند، بر شکوفایی و اعتلای آن می افزاید.

اجاره ماشین در فرودگاه امام چگونه است ؟

مسافران و متقاضیان استفاده از خودروهای اجاره ای می توانند پیش از سفرخود و یا مهمانان به تهران و فرودگاه امام خمینی (ره) با کارشناسان مرکز اجاره خودرو حامی رنت تماس برقرار کنند و با راهنمایی آنان و اطلاع از شرایط و انواع خودورهای این شرکت، مقدمات اجاره ی خودرو و مدارک لازم را مهیا کنند تا در زمان حضور خود یا مهمان دچار مشکل نشوند.

امکان استفاده از خودروی اجاره ای در فرودگاه ها یک امتیاز ویژه است که بسیاری از شرکت های اجاره ی خودرو از آن بهره مند نبوده و مجوزها و امکانات این مهم را در اختیار ندارند. اما مجموعه ی حامی رنت با افتخار امکان اجاره ماشین در فرودگاه امام را برای شما مشتاقان گردشگری و یا موسسات و شرکت های دولتی و خصوصی مهیا نموده و با ارائه ی خدمات ویژه در خدمت شما و مهمانان خارجی تان خواهد بود.

طرح بیمه ( پشتیبان ) طلائی حامی رنت

آیا می دانید در صورت تصادف یا ایجاد صدمه و خسارت به ماشین اجاره ای مقصر کیست؟
آیا لازم است شخص اجاره کننده خودرو، خسارت وارده را شخصاً پرداخت کند؟
با خواندن این مطلب پاسخ این سوالات را خواهید دانست.

کلیه خودروهای اجاره ای در حامی رنت تحت پوشش بیمه کامل ثالث و بدنه هستند، به این معنی که اگر در طول مدت اجاره تصادف یا سانحه ای برای خودرو رخ دهد، شرکت بیمه خسارت طرفین را پرداخت خواهد کرد، اما موضوع مهم دیگری که وجود دارد این است که شخص اجاره کننده می بایست خسارت افت قیمت خودرو و هزینه خواب ماشین در تعمیرگاه را شخصا پرداخت نماید، که با توجه به قیمت بالای خودروها، این موضوع باعث ایجاد نگرانی برای متقاضیان اجاره خودرو می شود.
به همین دلیل مرکز اجاره خودروی حامی رنت جهت رفاه حال و آسودگی خاطر مشتریان محترم طرح پشتیبان طلائی را برای اولین بار در ایران و طبق متد روز دنیا ارائه می نماید، شما عزیزان می توانید با استفاده از این طرح هنگام اجاره خودرو هیچ گونه نگرانی از بابت بروز حادثه و پرداخت خسارت نداشته باشید و در آرامش کامل از خودروی اجاره ای خود لذت ببرید.
برای آگاهی از شرایط و اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح با ما تماس بگیرید.

امیر حسین سلامی

امیر حسین سلامیمدیریت - حامی رنت


در صفحه اینستاگرام اجاره خودرو حامی رنت از جدیدترین رویدادها مطلع شوید و با ما همراه باشید.

سوالات متداول در مورد اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

بعد از انتخاب خودروی مورد نظر خود و رزرو تلفنی و واریز بیعانه به شماره حساب شرکت کمتر از ۲ ساعت خودرو را درب ترمینال فرودگاه امام خمینی تحویل بگیرید. در زمان تعطیلات حداقل ۷۲ ساعت قبل خودرو باید رزرو شود.

مدارک برای هموطنان ایرانی شامل سند ملکی یا اجاره نامه یا جواز کسب یا ودیعه نقدی به همراه چک یا سفته
مدارک مورد نیاز مشتریان خارج از کشور پاسپورت محل اقامت و دپوزیت

کلیه خدمات موسسه حامی رنت شامل رزرو ، تحویل و پشتیبانی خودرو های بصورت 24 ساعته انجام می شود.

با بیمه طلایی حامی رنت در صورت بروز هر گونه تصادف شما مشمول پرداخت هیج گونه خسارت نمی شوید و خودرو جایگزین تقدیمتان میشود