اجاره ماشین در تهران

اجاره ماشین در تهران تخصص ماست!

اگر شما همشهری محترم تهرانی،

اجاره ماشین در تهران

– برای برگزاری مراسم عروسی و جشن های خود نیاز به یک خودروی لوکس و زیبا دارید،
– اگر برای استفاده روزمره خود نیاز به یک خودروی معمولی و ارزان قیمت دارید،
– اگر اتومبیل شما در حال تعمیر است و به آن دسترسی ندارید،
– اگر قصد سفر کاری دارید و به خودرویی با ویژگی های خاصی نیاز دارید،
– اگر برای انجام تشریفات رسمی به خودرویی لوکس و رده بالا نیاز دارید،
– اگر عازم یک سفر خانوادگی برای گذراندن تعطیلات هستید و به دلیل حضور اعضای خانواده ، نیاز به خودروی اضافی دارید،
– یا اگر اتومبیل جدیدی خریداری کرده اید ولی هنوز آن را تحویل نگرفته اید،
در این شرایط اجاره ماشین در تهران می تواند راهگشای مشکلات شما باشد. مهم ترین مسأله برای اجاره خودرو بدون راننده ، استفاده از خدمات رنت کار یک مرکز معتبر و با سابقه است. پیشنهاد شگفت انگیز ما به شما، کرایه خودرو از موسسه حامی رنت است.

چرا برای اجاره ماشین در تهران ، موسسه حامی رنت را انتخاب کنم ؟

  • موسسه حامی رنت دارای ناوگان متنوعی مشتمل بر حدود 109 دستگاه خودرو، اعم از خودرو های داخلی و ارزان قیمت، خودرو های میان رده و خودرو های خارجی و لوکس می باشد.
  • موسسه حامی رنت برای دریافت تضمین بابت بازگشت خودرو، روش های متنوعی را در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد. از جمله این روش ها می توان به گرو گذاشتن ویزا، گرو گذاشتن پاسپورت، اخذ وجه نقدی، گرو گذاشتن سند ملکی یا اجاره نامه، اخد چک کارمندی و اخذ چک شخصی ، گرو گذاشتن خودروی ایرانی یا خارجی اشاره کرد. شما می توانید با توجه به شرایط خود، و با دریافت مشاوره از همکاران ما مناسب ترین روش را برای تضمین بازگشت خودرو، هنگام اجاره ماشین در تهران ، انتخاب کنید.
  • یکی از مهم ترین مواردی که هنگام کرایه خودرو باید به آن توجه کرد، شفاف و واضح بودن مفاد قرار داد اجاره ماشین است. موسسه رنت کار ، موظف است قرار داد را به گونه ای تنظیم کند که در صورت آسیب دیدگی خودرو، سرقت یا تصادف، هیچ نقطه مبهمی برای مشتری باقی نماند و دو طرف تکلیف خود را در مورد پرداخت خسارت بدانند. حامی رنت همواره این مساله را در هنگام منعقد کردن قرارداد اجاره خودرو بدون راننده، مد نظر قرار داده است.
  • تمامی خودرو های موسسه حامی رنت، دارای بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث بوده و این موضوع باعث آسودگی خیال شما در موارد احتمالی تصادفات و آسیب دیدگی های خودرو خواهد بود.
  • خودرو های مجموعه حامی رنت همواره سرویس شده و از نظر فنی بازدید می شود. همچنین تمامی خودرو ها از نظر ظاهری بسیار سالم و بدون نقص هستند؛ بنابراین حامی رنت سلامت خودرو ها از هر نظر تضمین می کند.
  • موسسه حامی رنت، واسطه نیست و به طور مستقیم خودرو ها را برای اجاره کردن به مشتریان ارائه می کند.
  • موسسه حامی رنت در سطح کلان شهر تهران دارای شعبه های متعددی است که این موضوع دسترسی شما مشتریان محترم به مراکز ما و اجاره ماشین در تهران  را آسان تر می کند.
  • همکاران ما به صورت بیست و چهار ساعته آماده پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات شما در خصوص کرایه خودرو هستند.
  • در حامی رنت امکان کرایه خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده وجود دارد.
  • خدمات ترانسفر نیز یکی از امکاناتی است که حامی رنت برای مشتریان خود فراهم کرده است.

چگونه در تهران ماشین اجاره کنم ؟

در صورتی که نیاز به اجاره خودرو در تهران دارید، می توانید با ما تماس گرفته و به طور دقیق از شرایط و هزینه های کرایه ماشین مطلع شوید. همین حالا تماس بگیرید و از بین تنوع کم نظیر خودرو های مجموعه حامی رنت، از خودرو های ایرانی و چینی ارزان قیمت گرفته تا مدل های لوکس و تشریفاتی از برند های مطرح خودرو سازی دنیا، ماشین مناسب خود را انتخاب کنید.

مشتری گرامی در نظر داشته باشید موسسه حامی رنت برای اجاره ماشین در تهران و سایر شهرهای کشور، شرایط بسیار متنوع و ویژه ای را تدارک دیده است. در صورتی که دارای سند ملکی هستید که در رهن وتصرف نباشد، می توانید کپی سند را در اختیار شرکت قرار داده و ماشین مورد نظر خود را اجاره کنید. در صورتی که در تهران مستاجر هستید کافی است با در اختیار گذاشتن اجاره نامه ملک خود نزد شرکت، ماشین مورد نظر خود را اجاره کنید .

برای اطلاع از نحوه شرایط ضمانت اجاره ماشین ، می توانید به صفحه شرایط اجاره ماشین مراجعه فرمایید .