اجاره ماشین در تهران

اجاره ماشین در تهران تخصص ماست ، کلان شهر تهران به عنوان پایتخت ایران ، مرکز اقتصاد و تجارت در کشور می باشد ، شرکت هایی بسیاری در این شهر مشغول کسب و کار در زمینه های مختلف هستند ،خدمان نوین شهری روز به روز در حال پیشرفت می باشند تا آسودگی خاطر را در زندگی روزمره به ارمغان بیاورند ،خدماتی همچون اجاره ماشین بدون راننده ، اجاره ماشین تشریفاتی ، خدمات ترانسفر ، اجاره ماشین عروس و غیره .

شرکت اجاره ماشین حامی رنت اجاره دهنده ماشین های روز دنیا ، با بیش از ۱۱ سال سابقه کار، اولین و بزرگترین شرکت اجاره ماشین در تهران می باشد . این شرکت با دارا بودن ناوگان ماشین های خورد مشتمل بر ۶۰ ماشین اعم از داخلی و خارجی خوشنام ترین شرکت اجاره اتومبیل در کشور می باشد . مجموعه حامی رنت با بهره برداری و با استفاده از تجربیات شرکت های بزرگ و قدیمی بین المللی اجاره ماشین بدون راننده خصوصا شرکت های آمریکایی و اروپایی فعال در زمینه اجاره اتومبیل بدون راننده و با مطالعات دقیق و تدوین نقشه راه برای ارائه بهترین خدمات با بهترین و بالاترین کیفیت نسبت به سایر رقبا در عرصه اجاره ماشین بدون راننده در دهه ۸۰ شمسی پا به عرصه صنعت اجاره ماشین در ایران گذاشت .

همشری عزیز در نظر داشته باشید شرکت حامی رنت برای اجاره ماشین در تهران شرایط بسیار متنوع و ویژه ای را تدارک دیده است ، در صورتی که دارای سند ملکی هستید که در رهن وتصرف نباشد ، می توانید کپی سند را در اختیار شرکت قرار داده و ماشین مورد نظر خود را اجاره کنید .

در صورتی که در تهران مستاجر هستید کافی است با در اختیار گذاشتن اجاره نامه ملک خود نزد شرکت ، ماشین مورد نظر خود را اجاره کنید .

برای اطلاع از نحوه شرایط ضمانت اجاره ماشین ، می توانید به صفحه شرایط اجاره ماشین مراجعه فرمایید .

اجاره ماشین در تهران