اجاره ماشین در تهران

اجاره ماشین در تهران تخصص ماست!

کلان شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، مرکز اقتصاد و تجارت در کشور می باشد، شرکت هایی بسیاری در این شهر مشغول کسب و کار در زمینه های مختلف هستند.خدمات نوین شهری روز به روز در حال پیشرفت می باشند تا آسودگی خاطر را در زندگی روزمره به ارمغان بیاورند، خدماتی همچون اجاره ماشین بدون راننده، اجاره ماشین تشریفاتی، خدمات ترانسفر، اجاره ماشین عروس و غیره .

شرکت حامی رنت با داشتن شعبه های متعدد در سطح شهر تهران و پاسخ گویی ۲۴ ساعته توانسته است خدمات اجاره ماشین در تهران را در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد. اجاره ماشین در تهران کار سختی نیست با یک جستجوی ساده در گوگل، شرکت ها و موسسات بسیاری را می توان پیدا کرد، اما انتخاب از بین آنها کار بسیار سختی است.

چرا برای اجاره ماشین در تهران ، حامی رنت را انتخاب کنم ؟

  • حامی رنت واسطه نیست و ماشین های خود را بصورت مستقیم اجاره می دهد.
  • برای قرارداد اجاره ماشین شرایط متنوعی فراهم نموده و تا حد امکان انعطاف پذیر است.
  • سرعت ارائه خدمات و کیفیت مطلوب ماشین اجاره ای از مهمترین اهداف حامی رنت است.
  • برای رفاه حال مشتریان تمام ماشین های اجاره ای دارای بیمه ثالث و بدنه کامل هستند.

مشتری گرامی در نظر داشته باشید شرکت حامی رنت برای اجاره ماشین در تهران و سایر شهرهای کشور، شرایط بسیار متنوع و ویژه ای را تدارک دیده است. در صورتی که دارای سند ملکی هستید که در رهن وتصرف نباشد، می توانید کپی سند را در اختیار شرکت قرار داده و ماشین مورد نظر خود را اجاره کنید. در صورتی که در تهران مستاجر هستید کافی است با در اختیار گذاشتن اجاره نامه ملک خود نزد شرکت، ماشین مورد نظر خود را اجاره کنید .

برای اطلاع از نحوه شرایط ضمانت اجاره ماشین ، می توانید به صفحه شرایط اجاره ماشین مراجعه فرمایید .

اجاره ماشین در تهران