اجاره ماشین بدون سند

آیا اساساً اجاره ماشین بدون سند یا چک یا سفته شدنی است؟

اجاره ماشین بدون سند یکی از شاخص ترین خدماتی است که مرکز اجاره ماشین حامی رنت ارائه می نماید. اساساً ارائه سند یکی از مطمئن ترین تضامین قابل ارائه جهت قراردادهای اجاره ماشین برای شرکت های رنت کار می باشد، اما در عمل تجربه ثابت کرده است برای مشتریان تهیه و ارائه سند برای رنت اتومبیل کاری سخت و کمی توجیه ناپذیر است . از این رو موسسه کرایه اتومبیل حامی رنت، با انواع شرایط ضمانت متنوع که برای همه مشتریان مقدور باشد، کرایه ماشین بدون سند برای افرادی که این مدارک را ندارند ارائه خواهد نمود .

انواع روش های اجاره ماشین بدون سند

بطور مثال یکی از روش های اجاره ماشین بدون سند ارائه چک بانکی و یا سفته می باشد که غالباً تهیه و ارائه آن راحت تر از سند ملک می باشد، همچنین توریست ها و مسافرین محترمی که عازم ایرن هستند، می توانند با ارائه اصل پاسپورت و یا اصل ویزا و بلیط برگشت خود نسبت به اجاره ماشین اقدام نمایند. حامی رنت حتی برای کارمندان و شاغلین بخش دولتی و یا نظامی نیز تمهیداتی را در نظر گرفته است تا به راحتی ماشین دلخواه خود را کرایه نمایند.

اجاره ماشین بدون سند - چک - سفته یا مدارک

اجاره ماشین بدون سفته

یکی دیگر از روش های ضمانت عودت ماشین که مورد قبول شرکت های کرایه ماشین است، سفته بانکی می باشد که توسط شخص اجاره گیرنده ماشین امضا شده و به عنوان ضمانت بازگشت ماشین به شرکت اجاره ماشین ، تحویل داده می شود ، اما امکان دارد برخی اشخاص با توجه به قوانین سفته ترجیح بدهند از روش های دیگری استفاده نمایند بطور مثال اسناد و مدارک ملکی ، باغ ، زمین ، ویلا ، مغازه یا هر سند معتبری که قابل ارائه باشد یا ارائه برگه چک به عنوان ضمانت ، موسسه حامی رنت روش های مختلف  و منعطفی را در نظر گرفته است که متقاضیان از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشند.

اجاره ماشین بدون چک

یکی دیگر از ضمانت های مورد قبول مراکز اجاره ماشین چک معتبر و به نام فرد اجاره گیرنده ماشین می باشد ، در اکثر  مواقع امکان دارد شخص دارای دسته چک بانکی نباشد یا حتی دسته چک داشته باشد اما ترجیح دهد از طریق روش دیگری بازگشت خودرو را تضمین کند. در چنین شرایطی می تواند سند ملکی را بصورت امانت در اختیار شرکت رنت قرار دهد. یا  اگر این امکان برایش وجود ندارد می تواند سفته بدهد. برای آگاهی از شرایط دقیق رنت ماشین بدون مدارک با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از نحوه شرایط ضمانت اجاره ماشین ، می توانید به صفحه شرایط اجاره ماشین مراجعه فرمایید .


در صفحه اینستاگرام اجاره ماشین حامی رنت از جدیدترین رویدادها مطلع شوید و با ما همراه باشید.

سوالات متداول در مورد اجاره ماشین بدون سند

بله در شرکت حامی رنت روش های دیگری نیز برای ضمانت بازگشت خودرو وجو دارد.

با واریز بیعانه به شماره حساب شرکت کمتر از ۲ ساعت خودرو را درب منزل خود تحویل بگیرید. در زمان تعطیلات حداقل ۷۲ ساعت قبل خودرو باید رزرو شود.

بله در شرایط خاصی امکان دریافت سفته به جای چک نیز فراهم می باشد.

با بیمه طلایی حامی رنت در صورت بروز هر گونه تصادف شما مشمول پرداخت هیج گونه خسارت نمی شوید و خودرو جایگزین تقدیمتان میشود