اجاره ماشین بدون راننده

ممکن است به دلایلی مختلفی نیاز به اجاره ماشین بدون راننده پیدا کنید. اجاره کردن ماشین در تهران می تواند برای شما مزایای متنوعی به همراه داشته باشد که در این مطلب به آن ها اشاره می کنیم.

اجاره ماشین بدون راننده و کشف دنیای رانندگی

اجاره ماشین بدون راننده

  • آیا تا به حال رانندگی با خودرو های لوکس از برند های معروف خودرو سازی دنیا را تجربه کرده اید؟
  • آیا تا به حال از رانندگی با یک اتوموبیل مدرن ، به روز و پیشرفته لذت برده اید؟
  • آیا تا به حال هیجان رانندگی با یک ماشین رده بالا و گران بها را تجربه کرده اید؟

با اجاره ماشین بدون راننده از موسسه حامی رنت می توانید از رانندگی با انواع خودرو های روز دنیا لذت ببرید و حس و حال واقعی رانندگی را کشف کنید.

اجاره ماشین بدون راننده مناسب برای کاربرد های متفاوت

شما می توانید با مراجعه به موسسه حامی رنت از بین ناوگان گسترده ماشین های ما ، یک خودروی مناسب برای کاربرد مورد نظرتان انتخاب نمایید.

  • برای انجام کارهای روز مره قصد اجاره ماشین دارید؟

اگر برای انجام امور روزمره قصد اجاره ماشین بدون راننده را دارید، بهتر است یک خودروی ایرانی یا چینی رده پایین با مبلغ اجاره اقتصادی را انتخاب نمایید.

  • به همراه دوستان عازم سفر هستید؟

اگر قصد دارید به همراه تعداد افراد بیشتری از ماشین استفاده کنید، می توانید یکی از ماشین های شاسی بلند با ظرفیت بیشتر را انتخاب نمایید . معمولا این خودروها ظرفیت هفت تا هشت نفر سرنشین را دارند . به این ترتیب می توانید در تمام طول سفر با همسفران خود همراه بوده و از لحظات طی مسیر همراه با دوستان و خانواده لذت ببرید.

  • یک قرار کاری مهم دارید؟

اگر یک قرار کاری مهم دارید، می توانید با اجاره خودروی لوکس و بدون راننده، تأثیر فوق العاده ای روی مخاطب خود بگذارید. خودرو های لوکس موجود در مجموعه حامی رنت، بسیار تمیز و درخشان بوده و از بهترین مدل های روز دنیا هستند. این عوامل در جلسه اول ملاقات های کاری، بسیار تأثیرگذار هستند.

  • در آستانه ازدواج هستید؟

اگر برای امور تشریفاتی یا برگزاری مراسم ، قصد اجاره ماشین بدون راننده را دارید، پیشنهاد ما به شما ، انتخاب یک خودروی لوکس و رده بالا است. واضح است که استفاده از یک خودروی رده بالا برای مراسم عقد و ازدواج، بهترین شب زندگی شما را تبدیل به شبی  بسیار به یاد ماندنی و خاطره انگیز خواهد کرد.

  • قصد سفر به همراه کودکان را دارید؟

درست است که به دلیل مسائل ایمنی در سفر با اتومبیل، به همراه بردن خردسالان می تواند دشوار و مخاطره آمیز باشد؛ اما اکثر موسسات رنت کار، در صورت درخواست مشتری، صندلی مخصوص کودک نیز به مشتری تحویل میدهند. به این ترتیب می توانید سفری ایمن و لذت بخش را به همراه فرزندان خردسال خود تجربه کنید.

  • نمی خواهید مانند غریبه ها به نظر برسید؟

اگر ساکن تهران نیستید و برای انجام امور کاری یا دید و بازدید خانوادگی مهمان پایتخت هستید، بهتر است برای اقامت موقت خود یک ماشین بدون راننده اجاره کنید. از نظر مسائل امنیتی ، بهتر است که مردم شما را به عنوان یک شهروند در نظر بگیرند تا یک مسافر.

همچنین در صورتی که در قرار های کاری خود، مهمان خارجی دارید، می توانید از اجاره ماشین به همراه راننده استفاده کنید. حامی رنت به این منظور رانندگانی قانونمند، متشخص و چند زبانه را تا مدت زمان مورد نیاز ، در اختیار شما قرار خواهد داد.

اگر نیاز به اجاره ماشین بدون راننده یا با راننده دارید، همین حالا لیست قیمت خودرو های اجاره ای حامی رنت را ملاحظه کرده و یک خودروی مناسب برای استفاده خود انتخاب کنید. حامی رنت به عنوان یکی از برترین و باتجربه ترین موسسات رنت کار به صورت 24 ساعته پاسخگوی تماس های شما مشتریان محترم می باشد.

نکات مهم درباره اجاره ماشین بدون راننده

هنگامی که شخص قصد دارد ماشین مورد نظر خود را بدون راننده اجاره کند، باید مواردی را مد نظر قرار دهد. مهمترین مسئله قرارداد اجاره ماشین بدون راننده می باشد، این قرارداد نباید نکته مبهمی برای طرفین داشته باشد و مشتری باید بداند در شرایط خاص مانند سرقت خودرو، تصادف، خرابی و غیره چه توافقی بین او اجاره دهنده ماشین انجام شده است که همین امر باعث ایجاد رضایت بیشتر در مشتری خواهد شد.

نکته مهم دیگر، سعی کنید هنگام اجاره ماشین حتما از داشتن اعتبار بیمه ثالث و بدنه آن اطمینان حاصل کنید، تمام ماشین های اجاره ای در حامی رنت، دارای بیمه ثالث و بدنه کامل هستند. تمیزی ظاهر و کیفیت ماشین اجاره ای هم جزء نکات بسیار مهم است، حامی رنت تمام ماشین های خود را بصورت مرتب سرویس نموده و سلامت ماشین را تضمین می کند. برخی از موسسات اجاره خودرو بصورت واسطه عمل می کنند و خودروها تحت مالکیت آنها نیست و همین امر باعث نارضایتی مشتری در برخی مواقع خواهد شد، اکثر ماشین های اجاره ای در حامی رنت تحت مالکیت مستقیم خود شرکت می باشد.

برای اطلاع از نحوه شرایط ضمانت اجاره ماشین بدون راننده ، می توانید به صفحه شرایط اجاره ماشین مراجعه فرمایید .

در صفحه اینستاگرام اجاره خودرو حامی رنت از جدیدترین رویدادها مطلع شوید و با ما همراه باشید.

سوالات متداول در مورد اجاره ماشین بدون راننده

با بیمه طلایی حامی رنت در صورت بروز هر گونه تصادف شما مشمول پرداخت هیج گونه خسارت نمی شوید و خودرو جایگزین تقدیمتان میشود

با واریز بیعانه به شماره حساب شرکت کمتر از ۲ ساعت خودرو را درب منزل خود تحویل بگیرید. در زمان تعطیلات حداقل ۷۲ ساعت قبل خودرو باید رزرو شود.

مدارک برای هموطنان ایرانی شامل سند ملکی یا اجاره نامه یا جواز کسب یا ودیعه نقدی به همراه چک یا سفته
مدارک مورد نیاز مشتریان خارج از کشور پاسپورت محل اقامت و دپوزیت

کلیه خدمات شرکت حامی رنت شامل رزرو ، تحویل و پشتیبانی خودرو های بصورت 24 ساعته انجام می شود.