اجاره خودرو سواری

اجاره خودرو سواری چه کاربردی دارد؟ احتمالا تا به حال برایتان شرایطی پیش آمده، که نیاز به اتومبیل احساس کردید. ممکن است برای سفری دسته جمعی با خانواده یا دوستان تان برنامه ریزی کنید. اما به دلیل کمبود وسیله نقلیه شخصی، مایل باشید یک ماشین دیگر کرایه کنید. ممکن است خودروی شخصی شما به دلیل خرابی غیر قابل استفاده شود و تا زمان تعمیر آن مجبور به کرایه خودرو سواری شوید.

حتی ممکن است صاحب اتومبیلی لوکس باشید. اما به دلیل ایجاد سانحه و تصادف، موقتا نتوانید از آن استفاده کنید. شاید هم اتومبیل جدیدی خریده اید ولی هنوز آن را تحویل نگرفتید. در این شرایط رنت ماشین، یا اجاره خودرو بدون راننده می تواند مشکلاتی که موقتا برای شما پیش می آید را حل و فصل کند.

اجاره خودرو سواری

برای اجاره خودرو سواری چه کاری باید کرد؟

برخلاف تصور بسیاری از افراد رنت خودرو آنقدر ها هم سخت نیست. تنها قدم مهم پیدا کردن مرجعی معتبر و قابل اعتماد برای این کار است.

یکی از مهم ترین موارد در هنگام کرایه اتومبیل، اطلاع رسانی درست مفاد قرارداد است. به مشتری هنگام کرایه کردن خودرو، باید دقیقا اطلاع رسانی شود، که در صورت سرقت، تصادف یا آسیب دیدگی اتومبیل، چه کسی مسئول پرداخت خسارت خواهد بود و این پرداخت به چه میزانی است.

زمانی که شما به جای استفاده از سایت های خرید و فروش و تماس با افرادی که هویت مشخصی ندارند به سراغ مجموعه های معتبر می روید. قرار داد اجاره خودرو سواری به گونه ای تنظیم می شود که تمامی موارد احتمالی، به صورت کاملا روشن و دقیق برای مشتری ارائه شود.

قدم بعدی شناخت نیاز شماست، خوشبختانه درمورد اجاره خودروهای سواری همیشه دست مشتری ها با توجه به سلیقه و همینطور میزان محدودیت هزینه شان باز است. شما در حامی رنت می توانید از میان خودروهای لوکس و اروپایی یا ماشین های ارزان قیمت داخلی و چینی انتخاب های متنوعی را انجام دهید.

از جمله محبوب ترین ماشین ها برای اجاره خودروی سواری می توان به سراتو و اپتیما ازگروه کیا اشاره کرد. اما علت این محبوبیت شاید راحت تر بودن این اتومبیل ها به لحاظ فضای کاربری باشد.

چرا حامی رنت؟

چرا باید به سراغ حامی رنت برویم؟

مرکز اجاره خودرو حامی رنت، به عنوان یکی از اولین موسسات ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو سواری در استان تهران، فعالیت خود را از دهه 80 شمسی آغاز کرد. این مجموعه با سال ها تجربه در ارائه خدمات کرایه اتومبیل، یکی از مورد اعتماد ترین مراکز برای اجاره انواع خودرو است.

نکته قابل توجه برای کسانی که اهل جستجوی اینترنتی هستند این است که، حامی رنت دارای نماد اعتماد الکترونیکی است. (ای نماد یا نماد الکترونیکی نمادی است، که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اعتماد بیشتر مشتریان از اصالت مجموعه صادر می شود).

همچنین، حامی رنت دارای ناوگان متنوعی مشتمل بر انواع خودروهای ایرانی و خارجی است. این مجموعه به منظور تامین نیازهای مشتریان طیف وسیعی از ماشین های لوکس، میان رده و ارزان قیمت در ناوگان حامی رنت موجود دارد.

شما می توانید خودرو‌های مجموعه حامی رنت را برای هر مدت زمانی که مایل باشید، اجاره کنید. اجاره خودرو واقع به صورت روزانه، هفتگی و حتی ماهانه است.

از جمله امکانات ویژه ای که حامی رنت برای برای مشتریان خود در نظر دارد، امکان تحویل خودرو در محل و همچنین ترانسفر فرودگاهی است. مجموعه تلاش می‌کند تا بهترین امکانات و ساده ترین روش ها را برای کرایه ماشین در نظر بگیرید.

برای اطلاع بیشتر از شرایط اجاره خودرو سواری، یا موجودی روزانه ماشین های مجموعه می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید، همکاران ما از زمان انتخاب اتومبیل تا تحویل آن برای داشتن تجربه ای لوکس از رنت ماشین شما را همراهی می کنند.