اجاره خودرو تهران بدون راننده

اجاره خودرو تهران بدون راننده تخصص ماست ، خودروی شما نیاز به تعمیر داشته و در تعمیرگاه است ؟ خودروی جدید سفارش داده اید و هنوز به دستتان نرسیده ؟ در حال حاضر نیاز به خودرو دارید اما به هر دلیلی خودروی شما قابل استفاده نیست ؟ برای رفتن به سفر خودرویی لوکس و ایمن نیاز دارید ؟ در همه این موارد بهترین راه حل اجاره خودرو بدون راننده است .

شرکت اجاره خودرو حامی رنت اجاره دهنده خودرو های روز دنیا ، با بیش از ۱۱ سال سابقه کار، اولین و بزرگترین شرکت اجاره خودرو تهران می باشد . این شرکت با دارا بودن ناوگان خودرو های خود مشتمل بر ۶۰ خودرو اعم از داخلی و خارجی خوشنام ترین شرکت اجاره اتومبیل در کشور می باشد . مجموعه حامی رنت با بهره برداری و با استفاده از تجربیات شرکت های بزرگ و قدیمی بین المللی اجاره خودرو بدون راننده خصوصا شرکت های آمریکایی و اروپایی فعال در زمینه اجاره اتومبیل بدون راننده و با مطالعات دقیق و تدوین نقشه راه برای ارائه بهترین خدمات با بهترین و بالاترین کیفیت نسبت به سایر رقبا در عرصه اجاره خودرو بدون راننده در دهه ۸۰ شمسی پا به عرصه صنعت اجاره خودرو در ایران گذاشت .

همشری عزیز در نظر داشته باشید شرکت حامی رنت برای اجاره خودرو تهران بدون راننده شرایط بسیار متنوع و ویژه ای را تدارک دیده است ، در صورتی که دارای سند ملکی هستید که در رهن وتصرف نباشد ، می توانید کپی سند را در اختیار شرکت قرار داده و خودرو مورد نظر خود را اجاره کنید .

در صورتی که در تهران مستاجر هستید کافی است با در اختیار گذاشتن اجاره نامه ملک خود نزد شرکت ، خودرو مورد نظر خود را اجاره کنید .

برای اطلاع از نحوه شرایط ضمانت اجاره خودرو تهران بدون راننده، می توانید به صفحه شرایط اجاره خودرو تهران مراجعه فرمایید .

اجاره خودرو تهران بدون راننده