اجاره خودرو تهران بدون راننده

اگر به هر دلیلی قصد استفاده از خودروی شخصی را ندارید و به عنوان جایگزین، تصمیم به اجاره خودرو تهران بدون راننده گرفته اید، در تصمیم خود شک نکنید. کرایه خودرو بدون راننده مزایای مختلفی دارد که در این مطلب به آن ها اشاره می کنیم.

مزایای اجاره خودرو تهران بدون راننده

تردد در محدوده طرح ترافیک

چنانچه برای انجام دادن امور خود روزانه خود در تهران نیاز به تردد در محدوده طرح ترافیک زوج و فرد دارید، چند گزینه برای انتخاب پیش روی شماست:

استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو و اتوبوساجاره خودرو تهران بدون راننده

کرایه آژانس

اجاره خودرو تهران بدون راننده و مجاز به تردد در محدوده طرح

 • استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو و اتوبوس صرفه اقتصادی بیشتری برای شما خواهد داشت. اما شلوغی و ازدحام جمعیت ، بی نظمی وسایل حمل و نقل در ساعات دقیق حضور در ایستگاه ها به خصوص در ساعات اولیه روز و وجود صف های طولانی و شلوغ انتظار برای سوار شدن به این وسایل، می تواند تجربه ای تلخ و خسته کننده از رفت و آمد در محدوده  طرح ترافیک برای شما ایجاد کند.
 • کرایه آژانس مجاز به تردد در محدوده طرح نیز یکی از راه های پیش روی شماست. کرایه کردن آژانس راحتی بیشتری برای شما به دنبال خواهد داشت ؛اما با وجود هزینه نسبتا بالایی که می پردازید، اختیار تام خودرو را ندارید و این موضوع شما را محدود می کند.
 • موسسه حامی رنت در صورت تمایل شما می تواند برای خودرو ی مورد نظر شما مجوز طرح ترافیک دریافت کرده و در اختیار شما قرار دهد.  با کرایه خودرو بدون راننده در تهران، وسیله نقلیه به طور کامل در اختیار شماست و می توانید مطابق میل و برنامه خود در نقاط مختلف شهر تهران تردد نمایید.
 • با اجاره خودرو بدون راننده می توانید با سرعت بیشتری به مقصد دلخواه خود برسید.
 • اتومبیل بهترین وسیله برای مسیر یابی با ابزار های الکترونیک مانند GPS می باشد.
 • کرایه ماشین بدون راننده حداکثر راحتی در رفت و آمد را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
 • با اجاره خودرو تهران بدون راننده، نیازی به نگرانی بابت هزینه های سرویس و نگهداری اتومبیل ندارید، زیرا حامی رنت مسئولیت نگهداری و تعمیرات تمامی خودرو های مجموعه را بر عهده دارد . این یکی از بزرگترین مزیت های اجاره خودرو بدون راننده نسبت به استفاده از خودروی شخصی می باشد.
 • اگر تنها در مواقع لزوم اقدام به کرایه خودرو بدون راننده نمایید، برای شما صرفه اقتصادی بیشتری نسبت به خرید ماشین و هزینه های سرویس و نگهداری آن خواهد داشت.

در صورتی که برای مدت طولانی یک اتومبیل را کرایه کنید و آن خودرو نیاز به تعمیر و سرویس داشته باشد، تعمیرکار از طرف موسسه حامی رنت به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و کار سرویس ماشین را در محل شما انجام میدهد.

 • اگر خودروی اجاره ای شما دچار سانحه یا تصادف بشود، حامی رنت یک خودروی جدید برای شما ارسال خواهد کرد و خسارتی نیز بابت تصادف از شما دریافت نمی کند. زیرا تمامی خودرو ها دارای بیمه بدنه هستند.چرا حامی رنت؟
  1. با مراجعه به موسسه رنت کار حامی رنت، می توانید از میان تنوع کم نظیر خودرو های موجود در مجموعه، اتومبیل منطبق با نیاز ها و سلیقه خود را انتخاب نمایید.
  2. موسسه حامی رنت با داشتن شعبات متعدد در سراسر تهران و کرج، به عنوان یکی از پیشگامان خدمات رنت کار ، آماده ارائه خدمات اجاره خودرو تهران بدون راننده و با راننده به همشهریان عزیز تهرانی است. خودرو های موجود در مجموعه حامی رنت شامل طیف وسیعی از خودرو های لوکس و رده بالا ، خودرو های میان رده و خودرو های ارزان قیمت و پایین رده هستند و این موضوع گزینه های بسیاری برای انتخاب پیش روی شما قرار می دهد.
  3. تمامی خودرو ها دارای بیمه کامل بدنه و بیمه شخص ثالث می باشند؛ همچنین حامی رنت سلامت فنی و تمیزی و آراستگی ظاهری تمامی اتومبیل ها را از هر جهت تضمین می کند.
  4. حامی رنت برای دریافت تضمین بازگشت خودرو از مشتریان، امکانات مختلفی را برای شما در نظر گرفته است .

  برای اطلاع از شرایط اجاره خودرو و هزینه های آن،  می توانید سایر مطالب سایت را مطالعه کنید.

  در صفحه اینستاگرام اجاره خودرو حامی رنت از جدیدترین رویدادها مطلع شوید و با ما همراه باشید.