اجاره خودرو بدون راننده

چرا اجاره خودرو بدون راننده ؟

‌اجاره خودرو بدون راننده، یکی از مهمترین خدمات موسسات کرایه ماشین است. معمولا در این مورد افرادی به سراغ اجاره اتومبیل می روند‌، که ترجیح می دهند خودروی خاصی را سوار شوند. یا اینکه می خواهند در تمام مدت ماشین در اختیار خودشان باشد و بدون نگرانی به مقصد های مختلفی سر بزنند.

از طرف دیگر شما در زمانی که ماشین بدون راننده اجاره می کنید، می‎توانید از مزیت داشتن فضایی شخصی تر و صمیمی‌تر استفاده کنید.

برای یک قرار کاری مهم می‌خواهید آماده شوید. یک خودروی مناسب می تواند تکمیل کننده شما باشد. شاید هم بخواهید تجربه سواری با یک خودروی لوکس را داشته باشید. خودتان پشت فرمان بنشینید. یا اینکه برای کامل کردن یک شب رویایی نیاز به ماشینی مناسب داشته باشید. چه انتخابی بهتر از اجاره خودرو بدون راننده ؟

اجاره خودرو بدون راننده

میخواهید به سفر بروید؟ احتمالا برای کسانی که صاحب ماشین نیستند. گزینه حمل و نقل عمومی (هواپیما، قطار و اتوبوس‌) بهترین گزینه روی میز باشد، اما در مقصد چه می‌کنید؟
فرض کنید به شیراز می روید. به سادگی می توانید جاذبه های شهر را ببینید. اما اگر بخواهید به سراغ پاسارگاد یا تخت جمشید هم بروید آن هم در زمان محدود بدون داشتن اتومبیل در اختیار تا چه اندازه به زحمت می افتید؟ شاید هم از آن دسته افرادی هستید که نه فقط به مقصد بلکه به مسیر هم اهمیت می دهید، دلتان می خواهد گاهی در مسیر زمان بیشتری برای خودتان داشته باشید. یا حتی در هر شهری که دوست داشتید شبی را صرف کنید.
برای همه مسائل فوق بهترین ایده اجاره خودرو بدون راننده است. با این کار شما راحت تر از همیشه می‌توانید برای سفر و گشت و گذارتان تصمیم گیری کنید.

تجربه سواری لوکس با کمترین هزینه

قرار است همه اطرفیانتان از تنوع خودرو های سواری شما تعجب کنند؟ می‌خواهید پیج کاریتان خاص تر از همیشه به نظر بیاید. اما درآمد کافی برای خرید خودرو های لوکس را ندارید؟ برای هر مدت که بخواهید می توانید سوار یکی از خودرو های خاص حامی رنت شوید. با اجاره خودرو بدون راننده بعد از ورود به هر جمعی سرها به سمت شما خواهد چرخید.! شاید هم برنامه‌ای برای سورپرایز عزیزانتان داشته باشید. با این هدیه خاص می توانید این شب ویژه را برای همیشه در ذهن آن ها ماندگارکنید.

شرایط اجاره خودرو

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

موسسات گوناگون شرایط مختلفی را برای رنت خودرو در نظر گرفته اند. برخی از آن ها با توجه به بالاتر رفتن هر روزه قیمت اتومبیل شرایط سخت و برخی به طرز عجیبی راحت و ارزان ماشین کرایه می دهند.

اما باید بدانید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست. ممکن است همین امروز آگهی اجاره خودرویی که در تهران به سادگی پیدا نمی شود را ببینید و تنها شرطش هم پرداخت هزینه نسبتا ارزان روزانه آن باشد. شما به این آگهی اعتماد می کنید؟

مسلما پاسخ شما خیر خواهد بود. بهترین قیمت الزاما کمترین قیمت نیست. بلکه منطقی ترین قیمت است. شما می توانید برای مطلع شدن از قیمت های مربوط به اجاره خودرو بدون راننده در موسسه حامی رنت همین امروز تماس بگیرید.

در کنار بحث هزینه روزانه خودرو ، کارشناسان می توانند در مورد نوع ودیعه شما و هر بند از قرارداد که نیاز باشد به شما توضیح دهند.

همچنین در مجموعه اجاره خودرو حامی رنت شما می‌توانید از خدمات بیمه طلایی استفاده کنید. در واقع همه این امکانات صرفا به جهت داشتن تجربه خوبی از حمل و نقل و کرایه خودرو بدون راننده برای شما در نظر گرفته شده.

حامی رنت و حرکت رو به جلو

موسسه کرایه خودرو حامی رنت بیش از 14 سال است که در صنعت اجاره خودرو فعالیت می کند. با این حال و با وجود در اختیار داشتن طیف گسترده ای از ماشین‌های اجاره‌ای همیشه در حال تلاش بوده تا تجربه خوبی از سفر را در ذهن مشتریان به جا بگذارد. از جمله از این تلاش ها در نظر گرفتن روش‌های گوناگون ضمانت در اجاره خودرو بدون راننده و مزایای ویژه برای رنت کار بلند مدت است.